18 Haziran 2016: NYX, Türkiye'deki ilk mağazasını açıyor!

18 Haziran Cuma gününü ajandana mutlaka not et, çünkü büyük bir açılışa davetlisin. Yeniliklerin ve trendlerin markası NYX, 18 Haziran Cumartesi günü Türkiye'deki ilk mağazasını açıyor! Bağdat Caddesi'nde açılacak olan mağazada iki binin üzerinde makyaj malzemesi, makyaj aksesuarı ve aklına makyaj ile ilgili gelebilecek her türlü ürünü rahatlıkla bulacaksın. Favori blogger'ında gördüğün 'o' ruju veya herkesin konuştuğu 'o' mucizevi kapatıcıyı artık Bağdat Caddesi'ndeki NYX mağazasından kolaylıkla alabileceksin.

NYX Türkiye'nin ilk mağazası

Peki, nerede açılacak bu mağaza diye sorduğunu duyar gibiyiz. NYX Türkiye'nin ilk mağazası 18 Haziran Cuma günü Bağdat Caddesi No: 356'da açılacak! Saat 10:00'da açılacak mağaza gün boyu makyaj tutkunlarını bekliyor olacak!

En yeni yaz makyajı trendlerini, yenilikçi ürünleri bulabileceğin, bunların yanı sıra profesyonel makyaj fırçalarını ve aksesuarlarını da uygun fiyatlı satın alabileceğin yeni NYX mağazasını çok seveceğine eminiz! Yabancı blogger'larda gördüğün, sosyal medyada dikkatini çeken NYX ürünlerini artık Bağdat Caddesi'nden satın alabileceksin.

Biz, NYX Türkiye'nin ilk mağazasını sabırsızlıkla bekliyoruz! Makyaj malzemelerini yakından incelemek, en yeni trendler ile tanışmak ve NYX markasını yakından tanımak için seni de 18 Haziran'da Bağdat Caddesi'ne bekliyoruz!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.