2. Diamond Ball Gecesi: Kristina Bazan, Zendaya ve daha fazlası!Geçtiğimiz hafta, Clara Lionel Vakfı'nın 2. Diamond Ball gecesi düzenlendi. Ünlü şarkıcı Rihanna, dedesi Lionel ve büyükannesi Clara adına kurduğu bu vakfın ev sahipliğini yaptı. Gecedeki şıklık yarışı da tabii ki kaçınılmazdı.

Ünlü komedyen Kevin Hart'ın sunduğu, Lionel Richie'nin ise sahne olduğu gecede, tüm dünyadaki yoksul toplumların yaşam kalitesini iyileştirmek için bağış toplandı. Bakalım gecenin dikkat çeken isimleri kimlerdi?

Kristina Bazan

L'Oréal Paris güzellik elçilerinden ünlü moda bloggerı Kristina Bazan, siyah tek omuzlu, parça dekolteli bluzu ve derin yırtmaçlı, dökümlü görünümdeki, gece mavisi tonundaki eteği ile kombinlemişti. Görünümünün en dikkat çeken kısmı ise kuşkusuz koyu bordo rengindeki dudaklarıydı! Sen de benzer bir görünümü L'Oréal Paris Infaillible 700 Boundless Burgundy ruj ile oluşturabilirsin.

Emily Ratajkowski

Göz alıcı görünümüyle bakışları üzerinde tutmayı başaran güzel model ve aktris Emily Ratajkowski siyah, tek omuzlu, yırtmaçlı elbiseyi tercih etti. Elbisesini ise ışıltılı kedi gözü makyajı, nude dudakları ve topuz saçları ile tamamladı. Nude ruj olarak L'Oréal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige ruju deneyebilirsin.

Zendaya Coleman

Zendaya, kırmızı halı davetlerine genelde beklenmedik kıyafetlerle katılan isimlerden. 19 yaşındaki oyuncu, buz mavisi çizgileri olan, beyaz, tek omuzlu bluz ve bol paçalı pantolon takımı tercih etti. Dalgalı atkuyruğu şeklindeki saçları ve dumanlı göz makyajı ile de kusursuz görünümünü vurguladı. Maybelline New York Diamond Glow Quad Purple Drama göz farı ile dumanlı göz makyajını uygulayabilirsin.

Draya Michelle

Reality şovların ünlü ismi Draya Michelle askılı, siyah, tül ve kabarık elbisesi ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan isimlerin başında geldi. Yüksek belli kabarık bir etek ve askılı bluz gibi görünen elbisesinin dekoltesi ise doğru miktardaydı. Nude tondaki makyajı ve klasik balerin topuzu ise elegan görünümünün tamamlayıcıları oldu.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

Maybelline New York Diamond Glow Quad Göz Farı Purple Drama 01

L'Oréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 700 Boundless Burgundy

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

Maybelline New York Diamond Glow Quad Göz Farı Purple Drama 01

L'Oréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 700 Boundless Burgundy