2015 İngiliz Moda Ödülleri: Yıldızların şıklık yarışı23 Kasım gecesi, London Coliseum'da düzenlenen British Fashion Awards 2015, en seçkin tasarımcılar, modeller ve editörlerle unutulmaz bir gece oldu. En iyi erkek ve kadın giyim tasarımcısı ödülünü J.W. Anderson, yılın modeli ödülünü Jourdan Dunn ve olağanüstü başarı ödülünü ise efsanevi tasarımcı Karl Lagerfeld aldı.

Geceye katılan ünlülerin şıklığı ise tartışılmazdı! Hangi ünlünün, hangi kıyafeti giydiğini merak ediyorsan, yazımızın devamına alalım seni!

Karlie Kloss

Güzel model Karlie Kloss gene şıklığıyla göz doldurdu. Metalik tonda, uzun, transparan, vücut hatlarını belirginleştiren dar elbisesini siyah stilettoları ve siyah clutchıyla tamamlamıştı. L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Karlie, makyajında ise kırmızı ruju tercih ederek kırmızı halıya yakışır bir makyaj seçim yaptı.

Rosie Huntington-Whiteley

Gecenin en ışıldayan ünlülerinden biri Rosie Huntington-Whiteley oldu. Kemik rengi, pul ve payet detaylı, derin göğüs ve sırt dekolteli elbisesi ile kusursuz görünüyordu. Kahve tonlarındaki dumanlı göz makyajı ve gene aynı tondaki rujuyla da dolgun dudaklarını belirginleştirdi.

Victoria Beckham

Gecenin en şık çitlerinden David ve Victoria Beckham çifti göz kamaştırıyordu. Birbirleriyle uyumlu kıyafetler seçen ünlü çift siyah rengi tercih etmişti. Victoria Beckham'ın maskülen tarzdaki ceket-pantolon takımı, stilettoları ve her zamanki dumanlı göz makyajı ona yakışmıştı.

Rita Ora

Siyah tonda, kadife kumaşlı, altın detayları olan bir elbise tercih eden ünlü şarkıcı Rita Ora geceye kuyruklu eyelinerıyla damga vurdu.

Kate Beckinsale

Gecenin en cesur kıyafetlerinden biri güzel aktris Kate Beckinsale'in elbisesi oldu. Sırtı ve bel kısmı dekolteli, siyah elbisesini gene siyah renkte topuklu sandaletleri ve minik el çantasıyla tamamlayan Kate, saçlarını atkuyruğu yaparak da sırt dekoltesini öne plana çıkarmıştı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Color Riche Quad Göz Farı E4 Absolute Taupe

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Color Riche Quad Göz Farı E4 Absolute Taupe

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11