2015 Oscar Töreni özel: Kırmızı halıda pembe akımı87. Akademi Ödülleri için, Dolby Theatre Pazar akşamı Hollywood'un birbirinden şık yıldızlarına ev sahipliği yaptı. Senenin en ses getiren etkinliklerinden birine tanık olmak ve sezonun kırmızı halı trendlerini takip etmek için güzellik radarlarımızı biz de etkinlik alanına çevirdik. En iyi kadın oyuncu Oscar'ını kazanan L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Julianne Moore da dahil olmak üzere çoğu aktristin dudaklarında pembe rujları tercih ettiğini fark ettik.

Sıra sende: Pembeye teslim ol

Dudaklarımızda Barbie etkisini yakalamak için pembe rujumuza güveniyoruz. Böylece kendini iyice göstermeye başlayan kış mevsi, bizi koyu ve soluk renklere büründürmeden dudaklarımıza renk ve sıcaklık katacak; trendlerden geri kalmayacağız.

Hangi pembe?

Romantik bir stil yakalamak için Felicity Jones ve Sienna Miller gibi bir ton seçmeyi deneyebilirsin. Jennifer Lopez veya Kerry Washington gibi daha yoğun pigmentli toz pembe bir ruj ile dudaklarında Barbie etkisini yakalayabilirsin. Scarlett Johansonn ve Karolina Kurkova ise nude'a yakın pembe tonları ile pembenin en doğal haline yönelenler! Daha cesur bir seçim mi istiyorsun? O zaman, Margot Robbie'nin nar çiçeği rujuna yönelmeyi dene.

Birinci adım:

Makyaj yaparken mutlaka saçlarını bir saç bandıyla veya toplayarak yüzünden uzaklaştır. Bu daha rahat uygulama yapmanı sağlayacak. Sıvı primer yerine nemlendirici ve kapatıcı etkisi olan bir BB kremle başla.

İkinci adım:

Cilt tonuna uygun bir sıvı fondöteni elinin üstüne sıkarak, alnın, yanakların ve çenene noktalar şeklinde sür. Fondöteni fırçayla aşağı ve yukarı dairesel hareketlerle tamamen dağıt.

Üçüncü adım:

Eğer hala bazı kusurlar kaldıysa, concealer kullanabilirsin. Eğer cildini biraz daha aydınlatmak istiyorsan, yüzünün çıkıntılı noktalarında aydınlatıcı da kullanabilirsin.

Son dokunuş:

Dudaklarını bir diş fırçası ile fırçalayarak ölü hücrelerden arındır. Bir nemlendirici ile dudaklarını nemlendir. Artık pembe rujumuzu uygulamaya koyulabiliriz. Bir ruj fırçası ya da parmakların yardımıyla, pembe rujunu dudaklarına uygula. Bir kağıt peçeteyi dudaklarına bastır ve çek. İkinci kez pembe rujunu dudaklarına uygula.

İşte bu kadar!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Likit Ruj - Color Sensational Shine Gloss 420 Glorious

Maybelline Super Stay Ruj 14H 110 Neverendin

Yves Saint Laurent Kiss & Blush

Loreal Paris Ruj Caresse 06 Aphrodite Scarlet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Likit Ruj - Color Sensational Shine Gloss 420 Glorious

Maybelline Super Stay Ruj 14H 110 Neverendin

Yves Saint Laurent Kiss & Blush

Loreal Paris Ruj Caresse 06 Aphrodite Scarlet