2015 Paris Moda Haftası: Defile sokakta!Milano ve Berlin Moda Haftalarından sonra sıra, elbette modanın başkenti olan Paris'te! 25-29 Ocak arasında gerçekleşen Paris Moda Haftası kapsamında, ünlü modacıların 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonları izleyenlerin beğenisine sunuldu. Katılımcılar arasında Chiara Ferragni'nin de bulunduğu ünlü Bloggerlar, farklı stilleriyle dikkat çekti. Aralarından en beğenilen stilleri senin için inceledik. İlham alma sırası ise sende!

Sokak stillerinden öne çıkanlar

- Manto:

Kuşkusuz, bu sezonun en kilit parçalarından biri; manto. Hem şık hem rahat hem de işlevsel oluşu da bu konumunda önemli bir rol oynuyor. Bloggerlar da buna katılıyor olacak ki, en güzel renklerdeki mantolarıyla Paris Moda Haftası'nda boy gösteriyorlar.

- Mavi tonları:

Paris Moda Haftası sokak stillerinden en çok öne çıkan renk, huzur ve dinginliği temsil eden mavi. Defilenin ön sıra davetlileri olan Bloggerlar, kış aylarının ve soğuk Paris havasının kasvetinden bu rengin iç acıcı tonlarıyla uzaklaşmış.

- Uzun etek boyu:

Uzun manto ve etek boyları, sezonun dikkat çeken detaylarından. Dekoltenin tam zıttı bir etki yapan bu boylar, merak uyandırıyor. Bu sayede de giyen kişiyi bir anda çok çekici yapıyor!

-Minimal makyaj:

Makyajlar soluk ve nude renklerde. Rengarenk kombinasyonları tamamlamanın en iyi yolu bu!

- Rahat ve şık bir stil:

Moda haftası gibi yorucu bir etkinliğe katılınırken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de, elbette rahatlık. Ancak şıklığı da unutmamak gerek! Stilini incelediğimiz bloggerlar bu iki kavramı da aynı düzlemde birleştirmiş ve "casual chic" bir tarza imza atmış.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique