2015 SAG Ödülleri özel: 4 adımda kırmızı halı trendinden esinlen2015 Screen Actors Guild ödülleri, diğer ismi ile Sag Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Yıldız geçidi olan davette, en havalı makyaj stilleri için biz de güzellik radarlarımızı kırmızı halının üzerine yoğunlaştırdık.

Sinema Oyuncuları Derneği'nin 1995'den bu yana dağıttığı sinema ödülleri töreni, Screen Actors Guild (SAG) Ödülleri'nin 2015 sahipleri belli oldu. En İyi Oyuncu Kadrosu SAG Ödülü "Birdman" oyuncularına verilirken, Eddie Redmayne "The Theory of Everything" filmindeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu, Julianne Moore "Still Alice"deki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu seçildi.

Gecede nude makyaj stili ile Sarah Hyland'dan, Julia Roberts'a bir çok ünlü gözlerimizi kamaştırdı. 5 kolay adımda nude akımına kapılmak için rehberimize bir göz at.

Kırmızı halıda 'nude' alarmı

Nude makyaj uzun zamandır podyumların en gözde trendlerinden biri. Makyaj yapmamışsın gibi bir etki yakalamana yardımcı olan bu trend, ünlü yıldızların da gözdesi. Kırmızı halıda en havalı elbiselerini en doğal makyajları ile kombinleyen yıldızlar bize esin kaynağı oluyor. Onlardan biri olan Sarah Hyland'ın makyajını dört kolay adımda uygulamak için ipuçlarını takip et!

Sıra sende

Birinci adım

Cilt rengine uyumlu fondöteninle ten rengini eşitleyerek makyaja başla. Aydınlatıcı dokunuşları ile göz altlarını, gözlerinin iç köşelerini ve dudak üstünü aydınlatmayı unutma.

İkinci adım

Şeftali tonlarındaki allığını elmacık kemiklerinin üzerine uygulayarak yüzüne doğal bir sıcaklık kat.

Üçüncü adım

İki kat maskarayı üst kirpiklerine uygulayarak makyaj stilini tamamla.

Dördüncü adım

Nude bir ruj dokunuşu ile makyaj stilini tamamla.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

False Lash Wings Maskara

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

False Lash Wings Maskara