2016 ACM Ödülleri: Kırmızı halının dikkat çekenleri3 Nisan Pazar günü düzenlenen Academy of Country Music Ödülleri, Las Vegas'ta düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Birçok ünlü yıldızın katılımıyla gerçekleşen törende, Katy Perry, Keith Urban, Carrie Underwood gibi isimler de sahne aldı. Yılın Kadın Vokalisti Ödülü'nü Miranda Lambert'ın aldığı gecede, ünlülerin kırmızı halıdaki şıklık yarışı ise görülmeye değerdi. Bakalım gecenin en dikkat çeken isimleri kimler olmuş?

1.Nicole Kidman

Ünlü Country şarkıcısı Keith Urban'la evli olan Nicole Kidman, kırmızı halıda yine zarafetini konuşturdu! Renkli işlemeli, tül, dantel detaylı siyah elbisesini parlak yüzükleri ve küpeleri ile tamamladı. Mavi gözlerini belirginleştiren koyu dumanlı göz makyajı ve pembe, ışıltılı ruju içeren makyajını düz saçlarıyla birleştiren güzel aktris oldukça şık görünüyordu.

2.Carrie Underwood

Güzel şarkıcı Carrie Underwood, ışıltılı elbisesiyle kırmızı halıya damga vurdu. Altın renginde ışıltılarla süslü, transparan elbisesini büyük küpeleri ile süsledi. Sezon trendi nude parlatıcısı, hacimli kirpikleri ile kıyafetiyle uyumlu makyajı ona çok yakışmış. Hacimli kirpik görünümü için sen de L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet Maskara'yı kullanabilirsin.

3.Miranda Lambert

Gecede En İyi Kadın Vokal Ödülü'nü kucaklayan Miranda Lambert, bronz tenini ortaya çıkaran sarı, derin dekolteli elbisesi ile çok şık görünüyordu. Mavi, büyük taşlı kolyesi ise elbisesiyle harika bir uyum içerisindeydi. Makyajı için, pembe dudak parlatıcısı ve yoğun kirpikleri tercih eden Miranda, sarı, uzun bob kesim saçlarını ise dalgalı stilde kullandı.

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet