2016 Billboard Müzik Ödülleri: ''Pembe'' halının trendy görünümleri!Justin Bieber, Drake, Britney Spears ve The Weeknd gibi pop müziğin en ünlü isimlerinin sahne aldığı 2016 Billboard Müzik Ödülleri, 22 Mayıs'ta Las Vegas'ta düzenlenen bir geceyle sahiplerini buldu. Ünlü pop şarkıcılarının yanı sıra, Celine Dion ve Madonna gibi ikonik isimler de sahne aldı.

Muhteşem sahne şovlarının yanında, ünlülerin ''pembe'' halı görünümleri de etkinliğe damga vurdu! Bakalım gecenin en şıkları kimler olmuş?

Tepeden tırnağa siyahlar içerisinde!

Disney Channel'ın yıldızı olarak ünlüler dünyasına adım atan ve şimdi başarıdan başarıya koşan Demi Lovato, stil yönünden de büyük değişimlerin peşinde! Billboard Müzik Ödülleri'nin ''pembe'' halısında ise bu farklı imajını herkese kanıtladı! Oldukça seksi görünümlü, transparan bir bluz, yüksek belli pantolon ve ceketiyle maskülen bir şıklık oluşturdu. Bu görünümünü ise koyu, dumanlı göz makyajı ile tamamladı.

Siyahlar içerisindeki bir başka ünlü ise Jessica Alba'ydı. Diz üstü çizmeleri, dantel işlemeli, uzun kollu mini elbisesi ve koyu göz makyajıyla o da pembe halıda siyahı tercih etti.

Uzun zamandır davetlerde göremediğimiz, pop müziği kraliçelerinden Britney Spears da siyah bir görünüm tercih etti. Hayal gücünü de kullanarak, farklı bir görünümle pembe halıda boy gösteren Britney, file çorap görünümlü çizmeleri ve dantel body'siyle yine dikkatleri çekmeyi başardı.

Gecenin siyah giymeyen nadir ünlülerinden biri, şarkıcı Ciara'ydı. Gecenin sunuculuğunu da üstlenen Ciara, derin yırtmaçlı, gümüş tondaki elbisesiyle adeta ışıldıyordu!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06

URBAN DECAY NAKED 2 FAR PALETİ

Lancôme Hypnose Drama Maskara

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06

URBAN DECAY NAKED 2 FAR PALETİ

Lancôme Hypnose Drama Maskara