2016 Crystal Lucy Ödülleri: Gecenin şıklarıİlk olarak 1977 yılında, Women in Film kuruluşu tarafından düzenlenen Crystal Lucy Ödülleri, her yıl medya ve beyazperdenin başarılı kadınlarına verdiği ödüllerle biliniyor. Bu yıl da 15 Haziran Çarşamba günü, Beverly Hills'te düzenlenen törende ''Geleceğin Yüzü Ödülü''nü, Games of Thrones dizisinin yıldızı Natalie Dormer oldu. Bu özel gecede tabii ki ünlülerin şık kıyafetleri bizim dikkatimizden kaçmadı. Bakalım gecenin en şık isimleri kimler olmuş?

Natalie Dormer

Geceye aldığı ödülle damga vuran, Game of Thrones dizisinin Margaery Tyrell'i Natalie Dormer, üst kısmı altın sarısı, alt kısmı ise kemik rengi bir elbise tercih etti. Bu görünümünü ise altın sarısı saçlarını hacimli, dalgalı bir şekilde kullanarak ve bakır tonlarındaki göz makyajını uygulayarak tamamladı.

Cate Blanchett

Asil güzel Cate Blanchett, görünümüyle adeta 80'lere atıfta bulunuyordu. Omuzlarına aldığı, siyah üstüne beyaz puantiyeli ceketi ve anvelop kesim, yüksek belli eteği ile vintage bir görünümdeydi. Bu görünümü ise düz stildeki bob kesim saçları ve sade, şeftali tonlarındaki makyajıyla tamamladı.

Kate Beckinsale

Güzel oyuncu Kate Beckinsale de vintage stilinden esinlendi. Great Gatsby filmindeki gibi püskül detayları taşıyan, boyundan bağlı beyaz elbisesi ona çok yakışmıştı. Bu görünümünü, kendine özgü, imza saç modeli olan dağınık topuz ve kahverengi tonlardaki hafif dumanlı göz makyajı ile tamamladı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L'Oréal Paris Color Riche Allık 160 Peach

Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L'Oréal Paris Color Riche Allık 160 Peach

Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti