2016 Grammy Ödülleri: Gecenin en iyi giyinenleri

Her yıl düzenlenen Grammy Ödülleri favori ödül törenlerimiz arasında çünkü muhteşem sahne performanslarının yanı sıra, kırmızı halıda boy gösteren ünlü yıldızların görünümleri de bizleri çok etkiliyor! Bu sene de 15 Şubat'ta düzenlenen Grammy Ödülleri'nde, Taylor Swift'ten Lady Gaga'ya, Selena Gomez'den Demi Lovato'ya, en sevdiğimiz şarkıcılar bir aradaydı. Gecede kim, ne giydi merak ediyorsan yazımızın devamına alalım seni!

Selena Gomez

Genç şarkıcı Selena Gomez, eski Hollywood ışıltısını kırmızı halıya taşıdı! Calvin Klein imzalı, gece mavisi renginde, askılı, derin dekolteli, uzun elbisesiyle çok şık görünüyordu. Dumanlı göz makyajı ve iri dalgalı saçlarıyla da kombinini tamamladı.

Taylor Swift

Gecede sahne alan ve 1989 albümüyle Yılın Albümü Ödülü'nü, ''Bad Blood'' klibiyle En İyi Müzik Videosu, alan Taylor Swift kırmızı halıda, iki parçalı, pembe uzun, yırtmaçlı etek ve turuncu, kısa, straples bluzdan oluşan bir kombin tercih etti. Kombiniyle oldukça uyumlu görünen kırmızı ruju ise makyajına renk kattı.

Ellie Goulding

Sadece biraz dekolte, biraz eleganlık ve bolca şıklık... Tabii ki gecenin en şık isimlerinden Ellie Goulding'den bahsediyoruz! İngiliz şarkıcı Stella McCartney imzalı, lila rengi, kuyruklu elbisesiyle, dağınık dalgalı saçları ve doğal makyajıyla kusursuz görünüyordu.

Demi Lovato

Hem maskülen, hem de feminen bir karışım yapan Demi Lovato, siyah ceket ve etek takımı tercih etti. Görünümünün en dikkat çeken noktası ise ceketinin içerisinden görünen kolyesi oldu.

Adele

Gecede harika bir sahne performansı gösteren isimlerden Adele, Givenchy imzalı, ışıldayan siyah, uzun elbisesi ile gecenin kraliçesi oldu!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.