2016 MET Galası'nın çifte kumruları2 Mayıs Pazartesi gecesi gerçekleşen MET Galası, ünlü çifte kumruları bir araya getirdi. Birbirine çok yakıştırdığımız bu ünlüleri kırmızı halıda görünce çok sevindik! Birbirine aşık aşık bakan bu çiftleri senin için belirledik. Bakalım senin favorin hangisi?

Gigi Hadid- Zayn Malik

Maybelline New York'un marka yüzü olan Gigi Hadid, uzun süredir birlikte olduğu Zayn Malik ile geceye birlikte katıldı. Kameralar karşısına çok sık çıkmayı tercih etmeyen Gigi ve Zayn, ilk defa elele MET Galası'na katıldılar. Geceye gümüş detaylı koyu mavi elbisesi elbisesi ile katılan başarılı model adeta nefes kesti. Dümdüz ve pürüzsüz saçları ve abartısız makyajıyla davetin en zarif kadınlarından olan Gigi, tek kelime ile muhteşem görünüyordu. Zayn Malik ise etkinliğin teknolojik temasına ayak uyduran robot kolu ile dikkatleri üzerinde topladı.

Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham

Başarılı model ve oyuncu Rosie Huntington-Whiteley, geceye eşi Jason Statham ile katıldı. Beyaz dar kesimli elbisesi ile peri kızı gibi görünen Rosie, nude tonlarındaki makyajı ile nefes kesti. Kahverengi tonlarındaki dumanlı göz makyajı ve mat dudakları ile ideal yaz makyajı yapan Rosie, belli ki makyaj trendlerini yakından takip ediyor.

Nicole Kidman ve Keith Urban

Nicole Kidman ve Keith Urban, davetin en romantik çiftiydi! Birbirbilerinin gözlerine aşk dolu bakan mutlu çift, mutlu evliliklerinin keyfini çıkarıyorlar. Bembeyaz ve pürüzsüz teni ile gözlerimizi alamadığımız Nicole Kidman, eşinin romantik bakışlarını fazlasıyla hak ediyor! Gecenin en şık kadınlarından olan Nicole Kidman bize göre git gide güzelleşiyor, ne dersin?

Bella Hadid ve The Weeknd

Bella Hadid de ablası gibi erkek arkadaşı ile ortalarda görünmeyi pek tercih etmiyor. Bella Hadid, MET Gala'sına birlikte katıldığı The Weeknd ile birbirlerine çok yakışıyorlar. Buğulu göz makyajı ve belirgin elmacık kemikleri ile taze bir makyaj görünümü sunan Bella, makyaj konusunda en az Gigi Hadid kadar başarılı.

Kim Kardashian ve Kanye West

Davetlerin kraliçesi Kim Kardashian ve Kanye West, MET Gala'sının en popüler çiftiydi. Özellikle Kanye West'in mavi lensleri gecenin en çok konuşulan detaylarındandı. İki çocuğuna rağmen güzelliğinden birşey kaybetmeyen Kim Kardashian, gümüş elbisesi, ıslak görünümlü saçları ve kontur makyajı ile dikkatlerimizi çekti.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Lancôme Teint Idole Ultra 24H SPF15 02 Lys Rose F/P30M

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Lancôme Teint Idole Ultra 24H SPF15 02 Lys Rose F/P30M