2016 Met Galası: Kim ne giydi, en şık kim oldu?

Her yıl düzenlenen Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü Galası bu sene de renkli görüntülere sahne oldu. Bu sene ise konsept, ''Manus x Machina: Teknoloji Çağında Moda''ydı. Bu nedenle bazı ünlülerin kıyafetleri oldukça farklı ve orijinaldi. Bakalım gecenin en şıkları kimler olmuş?

1.Blake Lively

Her sene muhteşem kıyafetlerle Met Gala'ya katılan, L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Blake Lively, toz pembe rengindeki, Burberry imzalı, kuyruklu elbisesiyle kırmızı halıya damga vurdu!

2.Emma Watson

Bu sene Met Galası'na uzun kuyruklar damga vurdu. Bu kuyrukların sahiplerinden biri de, genç oyuncu Emma Watson oldu. Calvin Klein Collection marka pantolonu ve büstiyeri ile harika görünüyordu.

3.Kate Hudson

Bu sene ünlülerin kıyafetlerinin farklı olduğunu söylemiştik değil mi? Kate Hudson da, parça kumaşlı, tül detaylı, straples elbisesi ile farklılığını gözler önüne serdi!

4.Amber Heard

Çekici görünümü ile herkesi büyüleyen Amber Heard'ün saten elbisesi Ralph Lauren imzalı, ayakkabıları ise Jimmy Choo marka. Bu seksi görünümüyle bordo ruju ise harika bir uyum yakalamış! Sen de L'Oréal Paris Color Riche 430 gibi bir bordo ruj ile aynı görünüme sahip olabilirsin!

5.Karolina Kurkova

Rus model Karolina Kurkova, Marchesa imzalı, çiçek bahçesi görünümündeki elbisesinin içinde çok hoş görünüyordu.

6.Karlie Kloss

L'Oréal Paris güzellik elçilerinden ve Time dergisinin En Etkili 100 İsmi arasından geçen Karlie Kloss, geceye beyazlar içinde katıldı. Brandon Maxwell imzalı, parça dekolteli elbisesi ile düzgün vücut hatlarını gözler önüne serdi. Makyajında da kırmızı ruju ve hacimli kirpikleri tercih eden güzel modelin bakışlarını L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet Maskara ile elde edebilirsin!

7.Nicole Kidman

Geceye eşi Keith Urban ile katılan Nicole Kidman, Alexander McQueen imzalı, pelerin detaylı, siyah, gümüş taşlı elbisesi ile büyüleyici görünüyordu.

8.Emily Ratajkowski

Derin sırt dekolteli elbisesi ile dikkatleri üzerine çeken Emily Ratajkowski'nin önü siyah, arkası beyaz elbisesi Prabal Gurung imzalı ayakkabıları ise Tamara Mellon imzalı. Kuyruklu eyeliner'lı makyajını, L'Oréal Paris Superstar Eyeliner ile kusursuz şekilde oluşturabilirsin!

9.Zoe Saldana

Gecenin en şık isimlerinden biri kesinlikle Zoe Saldana oldu! Prensesleri andıran kabarık, kuyruklu, Dolce&Gabbana imzalı tuvaleti, renkli kumaşlar ile süslenmişti.

10.Taylor Swift

Taylor Swift, yılan derisi görünümlü, kısa, Louis Vuitton marka elbisesi, gladyatör tarzı sandaletleri ve koyu renk rujuyla cesur bir görünüme imza attı.

11.Lara Stone

L'Oréal Paris'in bir başka güzellik elçisi Lara Stone, baştan aşağı ışıltılı elbisesi, dağınık topuzu ve dumanlı göz makyajı ile elegan bir görünümdeydi.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L’Oréal Paris Color Riche 430

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L’Oréal Paris Color Riche 430