4 adımda daha dolgun kirpikler: Ünlülerden esinlendik!Makyaj uygulamalarının en sevdiğimiz yanlarından biri sevdiğimiz özelliklerimizi vurgulamamıza yardımcı olması. Dudaklarımızı, bakışlarımızı ya da kirpiklerimizi istediğimiz gibi ön plana çıkarabiliriz. Selena Gomez'den, Kendal Jenner'a bir çok ünlü de dolgun kirpikleri ile bu etkiyi yakalamayı sevdiklerini kanıtladılar! Sen de kusursuz görünen dolgun kirpik etkisini yakalamak istersen adımları takip et!

Birinci adım

Makyajını tamamen temizlediğinden, kirpiklerinde maskara kalıntısı olmadığından emin ol. Ardından kurutma makinası yardımıyla hafifçe ısıttığın kirpik kıvırıcınla kirpiklerini kıvır. Böylece maskara uygulamasından önce bile belirgin görünen kirpiklere kavuşacaksın.

İkinci adım:

ilk olarak maskara bazını kirpiklerine eşit bir şekilde uygula. Alt kirpiklerini de unutma.

Üçüncü adım

Sıra siyah maskara uygulamasında. Topaklanmayı en aza indirmek için ne kadar az kat sürersen o kadar iyi olacak. Maskara fırçanı kirpik diplerine yerleştir ve kirpiklerinin birbirine yapışmaması için zigzag hareketlerle maskaranı uygula.

Dördüncü adım

Sıra alt kirpiklerinde! Maskara fırçanın ucuyla alt kirpiklerini hafifçe renklendir.

Editörün önerisi:

Kirpiklerini ön plana çıkardın, peki ya kalan makyajın? Nude tonlardaki bir rujla dudaklarını geri plana alarak sahneyi bakışlarına bırakabilir, ince ve kuyruklu bir eyeliner stili ile uzun kirpiklerini daha da ön plana çıkarabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Mascara Vefc Waterproof 01

URBAN DECAY MASKARA RESURRECTİON

URBAN DECAY SUBVERSİON KİRPİK BAZI

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Mascara Vefc Waterproof 01

URBAN DECAY MASKARA RESURRECTİON

URBAN DECAY SUBVERSİON KİRPİK BAZI