68. Emmy Ödülleri: Kırmızı halının en şıkları kimler oldu?18 Eylül’de gerçekleşen, televizyonun Oscar’ı bilinen Emmy Ödülleri, 68. kez dağıtıldı. Ünlü dizi Game of Thrones’un tam 12 dalda ödüle layık görüldüğü gecede bizim dikkatimizi ise en çok kırmızı halıdaki ünlülerin şıklık yarışı çekti! Bakalım gecenin en şıkları kimler olmuş?

 

1.Emily Ratajkowski

Güzel model Emily Ratajkowski, kırmızı halıya lacivert tondaki, straples, tafta kumaştan, kuyruklu elbisesiyle damga vurdu! Aynı tondaki dumanlı göz makyajı, yandan ayırdığı, gergin şekilde topladığı saçları ise kıyafetiyle harika bir uyum içerisindeydi.

 

2.Sophie Turner

Game of Thrones dizisinin Sansa’sı Sophie Turner, yeni sarıya boyadığı saçları, siyah dantel, askılı elbisesi ve topuklu sandaletleri ile çok şıktı. Mavi gözlerini belirginleştiren, bakı tonundaki göz makyajı ise ona çok yakıştı!

 

3.Emilia Clarke

Ejderhaların Annesi, Khaleesi’yi canlandıran Emilia Clarke gecenin en şık isimlerindendi. Ten rengi, askısız bir elbise tercih eden Emilia, bu kıyafetini tabii ki nude tondaki rujuyla tamamladı!

 

4.Olivia Culpo

Gecenin en ilginç kıyafetlerinden biri, güzel model ve aktris Olivia Culpo’ya aitti. Tül üzerine beyaz desenler olan bir elbise tercih eden Olivia, kıyafetini belirgin kaşları ve buğulu göz makyajıyla oluşturduğu makyajıyla tamamladı.

 

5.Emmy Rossum

Beyazlar içerisindeki Emmy Rossum, Wes Gordon imzalı, derin dekolteli, derin yırtmaçlı elbisesiyle gelinleri andırıyordu! Tek omzunun üzerinde topladığı saçları ve natürel makyajı ise ona çok yakıştı!

 

6.Kristen Bell

Gecenin en renkli kıyafeti Kristen Bell’e aitti. Derin sırt ve göğüs dekolteli, kabarık elbisesini harika şekilde taşıyan Kristen’in ıslak ten makyajı ise gözlerimizden kaçmadı!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Farı Color Show Mono 23 Copper

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

Nyx Born To Glow Liquid Illuminator

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Farı Color Show Mono 23 Copper

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

Nyx Born To Glow Liquid Illuminator