69. Cannes Film Festivali başlıyor: Ünlüler Cannes'a iniş yaptıL'Oréal Paris sponsorluğunda gerçekleşen 69. Cannes Film Festivali bugün başlıyor. Uzun süredir beklenen bu festival için ünlüler yavaş yavaş Nice Havaalanı'na inmeye başladılar. Kısa süre sonra kırmızı halıda yürümeye başlayacak olan ünlüler, havaalanında rahat ve salaş kıyafetleri tercih ettiler. Gelin, ünlülerin havalimanı görünümlerine yakından bakalım.

Blake Lively

Baştan aşağı beyaz giyinmeyi tercih eden L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Blake Lively, havaalanında dahi güzelliğinden ödün vermiyor. Pürüzsüz cildi ve nude dudakları ile dikkat çeken başarılı oyuncuyu önümüzdeki günlerde kırmızı halıda bol bol görme şansı yakalayacağız! Havaalanı görünümünde ise, beyaz pardösü ve beyaz kumaş pantolonu siyah çantası ile tamamlayan Blake, oldukça akıllıca bir tercih yapmış. Sen de uçak yolculuğunda yanına büyük ve salaş bir çanta alarak ihtiyaçlarını yanında taşıyabilirsin.

Bella Hadid

Kusursuz fiziği ve güzelliği ile podyumların başarılı modeli Bella Hadid, Cannes Film Festivali için Nice Havaalanı'na iniş yaptı. Yolculuğu sırasında siyah kısa t-shirti ve siyah bol pantolonu tercih eden Bella, yorgunluğunu gizlemek için büyük güneş gözlüklerini tercih etti.

Julianne Moore

Başarılı oyuncu Julianne Moore, her zamanki gibi asil ve zarif görünümünü havaalanında korumuş. Pürüzsüz teni ve canlı saçları ile oldukça enerjik görünen L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Julianne Moore, Cannes Film Festivali için bizi en heyecanlandıran isimlerden. Genellikle klasik ve elegan kıyafetler tercih eden başarılı oyuncu, eminiz 69. Cannes Film Festivali'nde yine şıklığını gösterecektir.

Naomi Watts

47 yaşındaki başarılı oyuncu Naomi Watts, havaalanında pastel renkleri tercih ederek bizim içimizi açtı. Yumuşak pembe pantolonunu beyaz bluzu ile kombinleyen L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Naomi Watts, parlak trençkotu ile havaalanı görünümünü tamamladı. Günlük hayatında yoğun makyaj tercih etmeyen Naomi, dudaklarında pembe ruju tercih etti.

Eva Longoria

Havaalanı görünümü ile yazı getiren L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Eva Longoria, siyah beyaz elbisesi ile bizlere Cannes'ın sıcaklığını hissettirdi. Kırmızı halı görünümünü en çok merak ettiğimiz ünlülerin arasında bulunan Eva, eminiz şıklığı ile Cannes Film Festivali'nin en dikkat çekici konukları arasına girecektir.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

L'Oréal Paris Color Riche Ruj Matte 640 Erotique

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

L'Oréal Paris Color Riche Ruj Matte 640 Erotique