69. Cannes Film Festivali: Kırmızı halıda şıklık yarışıL'Oréal Paris sponsorluğunda düzenlenen, 69.Cannes Film Festivali, dördüncü gününde de muhteşem görünümlere sahne oldu! Steven Spielberg tarafından yönetilen The BFG filminin gösterimine katılan ünlü yıldızlar Blake Lively, Aishwarya Rai, Li Yuchun ve Araya A. Hargate göz kamaştırdılar!

Aishwarya Rai

Bu sene Cannes Film Festivali'ne katılışının 15. yıldönümünü kutlayan, güzel aktris Aishwarya Rai'nin nude tondaki, işlemeli elbisesi ona yakışmıştı. Bu görünümünü lila rengi ruju ile tamamladı.

Blake Lively

Gök mavisi rengindeki ışıltılı elbisesi, atkuyruğu saçları ile Blake Lively, peri masallarındaki prenseslere benziyordu. Uzun, kuyruklu, düzgün fiziğini sararken drape elbisesini, metalik yansımalı sandaletleri ile tamamladı. Elbisesinin tek omuz detayı da görünümüne hoş bir asimetrik efekt kattı.

Araya A. Hargate

Festival başladığından beri harika elbiseler tercih eden, Tayland'lı superstar Araya Hargate'in çiçek desenli kabarık elbisesi çok şıktı. Islak görünümlü, gergin topuzu ve kırmızı rujuyla tamamladığı görünümü bizden tam not aldı!

Li Yuchun

Siyahlar içerisindeki, Çin'in en ünlü yıldızlarından Li Yuchun, Julien Fournie imzalı, deri görünümlü, kabarık elbisesi ile oldukça farklı bir görünümdeydi. Geçen seneki çift renkli görünümünden sonra, L'Oréal Paris güzellik elçisi bizleri gene şaşırtarak deri görünümlü elbiseyi tercih etti. Gümüş rengi saçları ise oldukça dikkat çekiciydi.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet