69. Cannes Film Festivali'nin en sempatik çiftlerini seçtik!69. Cannes Festivali tüm hızı ile devam ediyor! Bugün sizler için Cannes Film Festivali'nin en sempatik çiftlerini belirledik. Kırmızı halıya arkadaşları, sevgilileri veya eşleri ile katılan ünlü isimler, kameraların ilgi odağı oldu. Bakalım senin favori çiftin hangisi?

Lucky Blue Smith ve Barbara Palvin

İki başarılı model Lucky Blue Smith ve Barbara Palvin gecenin en genç konuklarındandı. Başarılı modeller, iş hayatlarındaki arkadaşlık ilişkilerini kırmızı halıya da yansıttı. Barbara Palvin, uçuk pembe şifon elbisesi içinde nefes keserken, Lucky Blue Smith ise lacivert takım elbisesi ile oldukça cool görünüyordu. Bu çiftin pembe ve lacivert uyumunu çok beğendik. L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Lucky Blue Smith ve Barbara Palvin kırmızı halıya çok yakıştılar!

Justin Timberlake ve Anna Kendrick

69. Cannes Film Festivali'nin en sempatik çiftlerinden biri de Justin Timberlake ve Anna Kendrick oldu. 3 yıldır evli olan çift, birbirlerine hala aşk dolu bakıyorlar! Geçen yıl bebekleri olan ünlü çift, geniş bir aile olmanın keyfini çıkarıyor. Anna Kendrick, sarı uzun elbisesi ile kırmızı halının en çekici kadınlarından biriydi. Justin Timberlake için bir şey demeye gerek yok zaten!

Sonia Rolland ve Jalil Lespert

Fransız oyuncu Sonia Rolland ve eşi Jalil Lespert Cannes Film Festivali'ne el ele katılan çiftlerdendi. Sonia'nın bordo elbisesi ve elbisesi ile aynı renk ruju bizim dikkatimizden kaçmadı. Başarılı oyuncular Cannes Film Festivali'nde oldukça sempatik görünüyorlardı.

Livia Giuggioli ve Colin Firth

Film yapımıcısı Livia Giuggioli ve oyuncu eşi Colin Firth, birbirine aşk dolu bakan çiftler arasında yerlerini aldılar. Islak görünümlü saçları ile maskülen bir stil oluşturan Livia, makyajında ise dumanlı göz makyajını gecenin starı yaptı. Sen de maskülen bir görünüm için saçlarını Livia Giuggioli gibi şekillendirip, yoğun göz makyajı ile gözlerini ortaya çıkarabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L'Oréal Paris Color Riche 4'lü Far E5

L’Oréal Paris Color Riche 430

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L'Oréal Paris Color Riche 4'lü Far E5

L’Oréal Paris Color Riche 430