Abigail Spencer: Bordo ruj-dumanlı gözlerGüzel oyuncu Abigail Spencer, dumanlı göz makyajı ve bordo rujuyla sofistike stilini hiç bozmadan muhteşem görünmeyi başarmış! Sen de ondan ilham almak istersen, adımlarımızı izleyebilirsin.

Sıra sende

Abigail'ın seksi ve elegan makyajına 4 kolay adımda sen de sahip olabilirsin!

Birinci adım:

Öncelikle makyajın için uygun bir zemin yarat. Tüm yüzüne primer uygulayarak tenini pürüzsüz hale getir. Daha sonra fondöteni büyük bir fırça yardımıyla tenine uygula. Son olarak kapatıcıyla göz kapaklarına 3 dokunuş, göz altlarına 3 dokunuş, gülme çizgilerine ve dudak üstüne de birer dokunuş yap. Tampon hareketlerle ürünü cildine yedir.

İkinci adım:

Abigail'ın bu makyajı için, kahverengi tonlarında bir far paletine ihtiyacın olacak. Orta tonu baz olarak göz kapaklarına uyguladıktan sonra, en koyu tonu gözlerinin dış kısımlarına uygula. Bunu yaparken fırçanın yassı tarafını kullan. Siyah göz kalemiyle alt ve üst kirpik diplerinin üzerinden geç.

Üçüncü adım:

Dudaklarına nude ya da kahverengi bir kalemle özenli bir şekilde çerçeve çiz. Aynı kalemle çerçevenin içini boya. Bu sayede rujun daha kalıcı olacaktır. Bordo rujunu sür ve üzerine transparan pudra uygula.

Dördüncü adım:

Kirpiklerine iki kat hacim veren maskara sür.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Color Sensational 230 Mauve Glam

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Color Sensational 230 Mauve Glam