Adam Levine ve Behati Prinsloo ilk bebekleri için gün sayıyorlarMaroon 5 grubunun efsanevi üyesi Adam Levine ve Victoria's Secret'in güzel meleği Behati Prinsloo'dan sana harika haberlerimiz var! 2014 yılnda Meksika'da unutulmaz bir düğünle hayatlarını birleştiren ünlü çift, bebek beklediklerini açıkladı. Davetlerin ve kırmızı halının en romantik ve sempatik çifti, bu haberle sevdiklerini oldukça mutlu etti. Gelin bakalım Adam ve Behati'nin ilişkisi nasıl başladı ve evlilik süreci nasıl gelişti?

Adam Levine & Behati Prinsloo

Victoria Secret'in en güzel meleklerinden Behati, zarifliği ve çekiciliği ile Adam Levine'in başını öyle bir döndürdü ki bunu davette görmek mümkün! Geçtiğimiz hafta güzel haberlerle sevenlerinin karşısına çıkan Behati ve Adam, bebek müjdesi ile sevenlerini oldukça mutlu etti. 2013 yılına kadar ayrıl-barış yaşadıkları ilişkilerini 2014 yılında ciddiyete dökme kararı alan Adam ve Behati, o yıllarda herkesi şaşırttı. Behati'den önce bir başka Victoria's Secret modeli Anne Vyalitsyna'yla birlikte olan Levine'ın, Rus modelden ayrıldıktan sonra Prinsloo'yla evlenmesi magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti.

Zor günleri geride bırakan Adam ve Behati, şimdi Instagram sayfalarından mutluluk saçıyorlar. Davetlere, konserlere hatta markete bile birlikte gittiklerini söyleyen ünlü çift, imkanları olsa 100 çocuk istediklerini söylediler! Kalabalık aile istediğini açıklayan ünlü model, 4 aylık hamile olduğunu geçtiğimiz hafta itiraf etti. Bebeklerin cinsiyetini açıklamayan ünlü çift, oldukça heyecanlı görünüyor. Şimdiden geleceğin rock starı veya modeli olarak ilan edilen junior Levine'i biz de merakla bekliyoruz.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.