Adım adım Lea Michele'in Emmy Ödülleri makyajıAktris, şarkıcı ve L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Lea Michele, Emmy Ödülleri haftasında bronz güzelliği ile göz kamaştırdı. Glee müzikalinin yıldızı, pürüzsüz ve parlak makyaj stilinde, doğal bronz göz makyajını, böğürtlen rengi dudakları ile tamamladı. Sende Lea'nın hafta sonu makyajını deneyimlemek istersen, senin için hazırladığımız rehberi takip et.

1

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

Bu stili, böğürtlen tonlarında bir rujla tamamla. Rujunu uygulamadan önce dudaklarına nazikçe peeling yaparak dudak makyajının kalıcılığını arttır

HEMEN AL

2

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain

Yüzünün merkezinden başlayıp, dışlara doğru dağıtarak likit fondötenini uygula. Pürüzsüz bir cildin sırrı, az miktarda fondötenle uygulamaya başlayıp, gerektikçe miktarı arttırmak.

HEMEN AL

3

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches

Koyu bronz tondaki farını göz kapağının kıvrım yerinden kirpik çizgine doğru sür. Buğulu gözlerine boyut kazandırmak için, gözlerinin iç kısımlarına altın tonlarında göz farı uygula ve mat tonlarında aydınlatıcı bir tonu da kaş kemiğine sür.

HEMEN AL

4

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Lumi Magique Makyaj Altı Baz 0

Primerını parmak uçlarında ısıtarak cildine uygula. Primerınla pürüzsüz bir baz oluştur ve fondöteninin kalıcılığını arttır.

HEMEN AL

5

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

Bronzerını şakaklarına, yanaklarına ve çene kemiğine geniş bir makyaj fırçası ile uygulayarak doğal bir bronzluk yakala. Hafif bir kontur etkisi yaratmak için bronzerını elmacık kemiklerinin altına da sürmeyi unutma. Keskin çizgileri önlemek için ürünü iyice dağıt.

HEMEN AL

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.