Adım adım Özge Gürel'in selfie makyajı

1

True Match Allık 120 Rose

Kahverengi bazlı bir allık veya bronzerı, kontur etkisi yaratmak için elmacık kemiklerinin altına genişçe uygula. Bu uygulama yüzünü daha zayıf göstermene de yardımcı olacak.

HEMEN AL

2

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain

Cilt rengine uygun bir fondöten veya BB kremi, cildini primerla makyaja hazırladıktan sonra geniş temiz bir makyaj fırçasıyla tenine uygula. Yuvarlak hareketlerle uyguladığın fondötenini cildine iyice dağıttığından emin ol.

HEMEN AL

3

Infaillible Göz Farı 1- 4 Forever Pink

Koyu mürdüm tonlarında göz farını, göz kapaklarına sür ve buğulu göz makyajı etkisi için nazikçe dağıt. Göz altlarına da aynı tonu az miktarda uygulayıp dağıtmayı unutma!

HEMEN AL

4

Glam Shine 6 Hours Parlatıcı 507 Fresh Grenadine

Dudağınla aynı tonlarda nude bir ruju dudaklarına uygula. Parmakların yardımıyla uygulayarak daha doğal bir görünüm yakalayabilirsin.

HEMEN AL

5

VOLUME MILLION LASHES MASKARA

Alt ve üst kirpik çizgine tek kat maskara uygulayarak göz makyajını tamamla. Topaklanmayı önlemek için maskaranı ileri geri hareketlerle uygulamayı dene.

HEMEN AL

Kiraz Mevsimi dizisinin genç oyuncusu Özge Gürel, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabında yayınladığı selfie ile güzellik radarımıza takıldı. Genç oyuncunun belli belirsiz buğulu göz makyajı ile tamamladığı stilini sen de beğendiysen, senin için hazırladığımız rehber için bize teşekkür edeceksin!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.