Adım adım: Taylor Hill'in bahar makyajıPodyumların ve kırmızı halının en taze ve canlı makyaj görünümlerini hep onda görüyoruz. Yaz, kış demeden hafif ve doğal görünümlü makyajlardan uzaklaşmayan Taylor Hill, bu bahar mevsiminin kuşkusuz ki en güzel ilham kaynaklarından biri! Sen de, ısınanan havaları taze bir görünüm ile karşılamak istiyorsan aşağıdaki adımları takip etmelisin.

 

1

L'Oréal Paris Color Riche Ruj Matte 640 Erotique

Doğal makyajın baş kahramanı olan mat nude rujunu uygulayarak makyajına son dokunuşu yapabilirsin. Emin ol bu makyajın ile arkadaşlarının arasında çok dikkat çekeceksin.

HEMEN AL

2

Maybelline New York Allık Master Heat 25 Warmcopper

Elmacık kemiklerinin üzerine, burun ucuna ve çenenin ucuna bronz tonlarda allığını sür. Böylece güneşin enerjisini teninde hissedebilirsin.

HEMEN AL

3

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Göz makyajını sen de Taylor Hill gibi hacimli kirpikler ile tamamlamak için önce kirpiklerini kıvır. Daha sonra iki maskaranı zig zag hareketlerle uygula.

HEMEN AL

4

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

Öncelikle, eyelinerını sürmeye üst kirpik dibinin ortasından başla. Kuyruğunun ucunu yukarı doğru uzatarak gözlerini olduğundan daha kalkık gösterebilirsin. Son olarak kirpik dibinin başlangıcına da eyeliner sürerek çizgiyi tamamla.

HEMEN AL

5

Maybelline Fondöten Affinitone 30 Sand Beige

Taze bir ten görünümü için fondötenini ıslak sünger ile cildine uygula. Böylece senenin en popüler trendlerinden olan ıslak bitişli ten görünümünü elde ebebilirsin.

HEMEN AL

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.