Adım adım Taylor Swift'in doğumgünü makyajıTaylor Swift geçtiğimiz günlerde 25. yaşını kutlarken, sabahın ilk ışıklarına kadar etkisini koruyan dumanlı göz makyajı tüm dikkatleri çekti. Taylor'ın bu kedi gözleri ve dumanlı makyajı parti sezonu için mükemmel bir seçim!

Adım1: Göz çevrene astar uygulayarak makyajına başla. Eğer kullandığın spesifik bir ürün yoksa, sıvı veya krem fondöten ile astar uygulayabilirsin. Nötral pudra ile tamamladığın bu astar, göz çevrendeki renk dengesizliklerini eşitleyecek ve daha belirgin bir göz makyajı fırsatı verecektir.

Adım 2: Siyah kohl eyeliner ile kalın bir çizgi uygula.
Önce üst kirpik çizgisi hattına ve göz pınarları bölgene kalınca bir çizgi çek. Bu çizgi, kalın ve dağınık olabilir.

Adım 3: Küçük bir karıştırma fırçası veya pamukla çektiğin kalın çizgiyi dağıt. bu dağınık çizgiyi göz farı astarı olarak kullanacağız.

Adım 4: Temiz bir fırça al ve pırıltılı bir gri göz farını göz kapaklarına uygula. Güzelce karıştır ve gözlerinin dış köşesine kadar uzat. Daha açık bir gümüş tonuyla gözünün iç köşesini aydınlatarak gölge ver.

Adım 5: Siyah maskara ile göz makyajını tamamla. Eğer tüm kirpiklerinde daha yoğun bir maskara efekti istiyorsan, maskara fırçasını dipten uca çekerken zigzaglar yap. Bu şekilde maskara kirpiklerinin her noktasına uygulanacak ve daha yoğun bir ifade verecektir.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Jel Eyeliner Siyah 01 Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Jel Eyeliner Siyah 01 Black