Adriana Lima, Sara Sampaio kapışması: Kırmızı siyah aşkına!

Yakından takip ettiğimiz iki güzel melek Adriana Lima ve Sara Sampaio geçtiğimiz günlerde katıldıkları davetlerde tercih ettikleri benzer güzellik stilleri ile radarlarımıza takıldılar. Aslında biri Portekizli biri Brezilyalı iki güzel yıldızın birçok ortak noktası da var. İkisi de koyu kumral saçları ve mavi gözleri ile Victoria's Secret'ın güzel melekleri arasında! Esinlenmek için sabırsızlandığımız güzellerin stillerini bir de yakından inceleyelim!

Adriana takımı

Siyah derin göğüs dekolteli elbisesini gösterişli kolyesi ile tamamlayan Adriana koyu kahve saçlarını kusursuz bir biçimde atkuyruğu şeklinde toplayarak makyajını ön plana çıkarmayı tercih etti. Makyajının yıldızı kuşkusuz kırmızı dudakları oldu. Nude tırnakları ile stilini tamamlayan Adriana'ya o gece hayran kaldık!

Sara takımı

Sara'ya gelince! Güzel yıldız yandan ayırdığı saçlarını topuz yapmayı tercih etti ve küçük siyah elbisesi ile garantici bir güzellik stiline yönelmeyi tercih etti. Sara'nın da stilinin yıldızı o gece kırmızı dudakları oldu. Adriana'nın aksine Sara ruju ile uyumlu kırmızı bir maniküre yönelmeyitercih etti.

İpucu: Kırmızı rujunu kusursuz bir biçimde uygulamak için dudaklarına dudak makyajı öncesinde peeling yap, nemlendir ve rujunla uyumlu renkteki dudak kaleminle dudaklarını çerçevele. Çerçevenin içini kırmızı dudak kaleminle doldur ve ardından rujunu uygula. Böylece rujun daha kusursuz görünecek ve çok daha uzun süre kalıcı olacak.

Karar senin

İkisi de birbirinden gösterişli yıldızların siyah-kırmızı stillerinin hangisi daha göz alıcı dersin? Oyunu kullan, karar vermemize yardımcı ol.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Likit Ruj - Color Sensational Shine Gloss 550 Gleaming

Maybelline Super Stay Ruj 14H 510 Non-Stop R

L'Oreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj Blake's Pure Red CP15

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Likit Ruj - Color Sensational Shine Gloss 550 Gleaming

Maybelline Super Stay Ruj 14H 510 Non-Stop R

L'Oreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj Blake's Pure Red CP15