Adriana Lima vs Alessandra Ambrosio: Brezilyalı meleklerin savaşı!

Fransa'da bir mücevher firmasının etkinliğinde görüntülediğimiz Brezilyalı kanatsız melekler Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio, aynı stildeki makyajlarıyla göz kamaştırıyorlar. Her ikisi de dumanlı göz makyajını seçmiş olan yıldız modellerle ilgili karar vermek imkansız gibi görünüyor!

Sen ne dersin?

Alessandra Takımı

Victoria's Secret'ın en beğenilen modellerinden Alessandra, kırmızı halı şıklığı için kahve tonlarında bir dumanlı göz makyajı seçmiş. Ten ve saç rengiyle mükemmel bir ahenk içindeki bu toprak tonlarındaki makyajına, natürel bir ten eşlik ediyor. Elmacık kemiklerine vurgu yapan güzel modelin bu seçimini çok beğendik.

Adriana Takımı

Adriana Lima'yı da toprak tonlarındaki dumanlı göz makyajıyla görüntülüyoruz. Kahve tonlarına hafifçe gümüş ışıltılar ekleyerek mavi gözlerini daha da ön plana çıkarmış. Teninde şeftali tonlarına ağırlık vermiş olan Adriana Lima için, "ne yapsa yakışıyor" yorumunu yapmamız, sanıyoruz yanlış olmaz.

Jüri sensin

Peki sence bu iki gözde Victoria's Secret meleğinden hangisine dumanlı makyaj daha çok yakışmış? Kararını bildirmek için oyunu kullan!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches