Alessandra Ambrosio: 3 adımda dumanlı gözlerine sahip olModellerin Brezilyalı kraliçesi, Victoria's Secret'ın iki baş meleğinden biri Alessandra Ambrosio, seneler geçse de tahtını kimselere kaptırmıyor. Kendine has, farklı güzelliğine ve çekici bakışlarına hayranız. Fahri melek, buğulu göz makyajını kendine çok yakıştırmış. Siyahın tonlarıyla sen de bakışlarını büyülü bir hale çevirmek ister misin?

Sıra sende

Baş melek Alessandra'nın siyahlarla olan samimiyeti baş döndürüyor. Sen de ilham alabilirsin!

Birinci adım:

Cildini pürüzsüzleştirmek ve ışıltılı bir görünüm elde etmek için, tenine aydınlatıcı özellikli bir primer uygula. Orta boy bir fırçayla fondöten uygulayarak makyajına devam et. Bronz bir pudrayı alnının saç çizgisine yakın olan kısmına, şakaklarına, burun kenarlarına, elmacık kemiklerinin altına ve yüz ovaline uygula.

İkinci adım:

İlk olarak göz kapaklarına primer uygula. Ardından, üst ve alt kirpik diplerine siyah bir gözkalemini orta kalınlıkta, özensizce uygula.

İpucu: Göz kalemini sürmeden önce ısıtırsan, daha yoğun bir renk elde edebilirsin.

Dağınık bir biçimde çekmiş olduğun göz kalemini, varsa kalemin arkasındaki sünger ile, yoksa aplikatör yardımıyla dağıt. Göz pınarları çevresine beyaz farla bir dokunuş yap. Kirpiklerini kıvırıcıyla, kıvırıcıyı 20 saniye kadar bekleterek kıvır ve iki kat siyah maskara sürerek göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Dudaklarına görünmez bir kalemle çerçeve çiz ve koyu, soluk böğürtlen renginde bir ruj sür.

Bu makyaj, çekici olmak istediğin akşamların yıldızı olabilir!

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Superliner Mat-matic 01 Ultra Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Superliner Mat-matic 01 Ultra Black