Alessandra Ambrosio: Aydınlık ve canlı makyajını elde et!1

Loreal Paris Allık - True Match 340S Sandy Pink Blush

Hafifçe, yanaklarına, elmacık kemiklerine pembe tonlarında bir allık uygula. Çok abartılı bir görünüm oluşturmamak için, allığı uygulamadan önce fırça üzerinde fazla tozu ''üflemeyi'' unutma!

HEMEN AL

2

Loreal Paris Ruj Collection Privee Cp6 Mauve Tint

Görünümünü tamamlamak için, nude tonda bir ruju kullanabilirsin. Alessandra gibi doğal bir görünüm için, parmak uçlarını kullanarak ruju dudaklarına dağıtıp, uygulayabilirsin.

HEMEN AL

3

Skin Perfection BB krem

Alessandra'nın cildi oldukça ışıltılı ve canlı görünüyor. Sen de canlı bir görünüm oluşturmak ve cilt tonunu dengelemek için ten rengine uygun bir BB krem uygulayabilirsin. Böylece cildin Alessandra gibi kusursuz bir görünüme kavuşur.

HEMEN AL

4

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Lumi Magique Kapatıcı Dark

Aydınlatıcı uygulayarak cildine doğal bir ışıltı sağlayabilirsin. Elmacık kemiklerini vurgulamak, gözaltlarını aydınlatmak için, ayrıca far bazı olarak da kullanabilirsin. Dudak çizgine uyguladığında ise daha dolgun bir görünüm oluşturur.

HEMEN AL

Venedik Film Festivali sona erdi ama yankıları hala sürüyor. Film festivali boyunca, İtalyan model Alessandro Ambrosio'nun muhteşem görünümleri ise bize ilham kaynağı oldu. Festivalin en güzel görünen isimlerinden olan Alessandra, kırmızı halıda adeta ışıldıyordu! Festivalin ilk günü tercih ettiği beyaz elbisesiyle uyumlu makyajı ve saç stiliyle ise bizden tam not aldı! Alessandra'nın bu makyaj tercihini sen de denemek istemez misin? Bakalım bu makyaj nasıl uygulanıyor?

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.