Alessandra Ambrosio: Güzel meleğin sokak stilleri mercek altında!33 yaşındaki Alessandra Ambrosio dünyanın en ünlü top modellerinden. Onu podyumlardaki havalı stilleri ile görmeye alıştık ama gündelik hayatında Alessandra, tarz sahibi, spontane, genç ve neşeli bir anne. Kırmızı halıda seksi ve gösterişli meleğimiz gün içinde ise "Ambrosio stili" adını verdiğimiz gündelik stilleri tercih ediyor. Kaliforniya'da esen Brezilya rüzgarını senin için mercek altına aldık!

Los Angeles güneşi altında Alessandra

Victoria's Secret için podyumda veya çekimde olmadığı zamanlarda Alessandra'yı LA'de bulabilirsiniz, tabii her gün kendine has stiliyle. Stilinin sırlarımı? Boyfriend jeans veya yırtık bir kot şort, crop top veya sweatshirt.

Stili ile kombinlediği vazgeçilmez aksesuarlarına gelince... Ayna camlı güneş gözlükleri, bir çift sneakers ve bir şapka yeterli. Bu üç kilit parça ile trendy olmamak imkansız.

Peki ya güzelliğinin kodları? Esmer teni, uzun şekilli bacakları, düz karnı ve dalgalı saçları. Az bir makyaj uygulamak güzel meleğin cildinin ışıltısını ortaya çıkarmak için yeterli oluyor.

Bizi soracak olursan, Alessandra'nın stilinden ilham almak ve mini shortlarımızı ve tshirtlerimizi giymek için sabırsızlanmakla meşgulüz... Bu arada Alessandra'nın bronz tenini elde etmek için bronzerlarımıza güveniyoruz. Aklımıza gelmişken, bronzerını en doğru şekilde uygulamak için rehberimize göz atmayı unutma!

Teşekkürler Alessandra!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Glam Bornze Fondöten Eau De Soleil

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Glam Bornze Fondöten Eau De Soleil