Alice Harikalar Diyarında 2: Aynanın İçinden'in gala gecesiYazar Lewis Carol'un unutulmaz hikaye kitabı Alice Harikalar Diyarında'dan uyarlanan, 27 Mayıs'ta vizyona girecek olan Alice Harikalar Diyarında 2: Aynanın İçinden filminin galası, 23 Mayıs'ta Los Angeles'ta gerçekleşti. 2010 yılında vizyona giren ilk filmin ikincisinde de, Johnny Depp, Anne Hathaway, Helena Bonham- Carter ve Mia Wasikowska yer alıyor.

Filmin galasında, bizim dikkatimizi tabii ki ünlü yıldızların kırmızı halı görünümleri çekti. Bakalım gala gecesinin en dikkat çekenleri kimler olmuş?

Anne Hathaway

33 yaşındaki güzel aktris Anne Hathaway, sadece 2 ay önce doğum yapmış olsa da düzgün fiziğini gözler önüne seren, balık formda bir elbise tercih etti. Filmde ''Beyaz Kraliçe''yi canlandıran Anne, Christopher Kane imzalı, siyah-beyaz çizgili, çiçek desenli elbisesi ile harika görünüyordu. Kıyafetini ise Christian Louboutin marka siyah, topuklu sandaletleri, bordo renkteki tırnakları, gösterişli yüzükleri ve taşlı küpeleri ile tamamladı.

Anne'in bu görünümüne, kahve tonlarındaki, dumanlı göz makyajı ve Lancôme Shine Lover 321 Ruj gibi gülkurusu tonundaki rujdan oluşan makyajı eşlik etti.

 

Mia Wasikowska

26 yaşındaki, Avustralyalı oyuncu Mia Wasikowska, filmde Alice rolünü canlandırıyor. Kırmızı halı için, siyah, gümüş ışıltıları olan, oldukça şık bir elbise tercih eden güzel oyuncu, ayakkabı seçimi de siyah, topuklu ayakkabılardan yana kullandı. Bu şık görünümünü ise porselen gibi beyaz tenine çok yakışan, Maybelline New York Color Sensational Ruj The Creamy Mattes 970 Daring Ruby gibi bir koyu kırmızı ruj ile tamamladı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Shine Lover 321 Ruj

Lancôme Hypnose Doll Eyes 02 6.5ml Maskara

Maybelline New York Color Sensational Ruj The Creamy Mattes 970 Daring Ruby

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Shine Lover 321 Ruj

Lancôme Hypnose Doll Eyes 02 6.5ml Maskara

Maybelline New York Color Sensational Ruj The Creamy Mattes 970 Daring Ruby