Altın Kelebek Ödülleri gecesinden Eda Özerkan'ın doğal ten makyajıAltın Kelebek ödülleri bu hafta gerçekleşti. Müzik ve televizyon dünyasının başarılı yıldızları bu davete akın etti. Davetlerin en sevdiğimiz yanı, güzellik trendlerinin podyumlardan çıkıp kırmızı halı da boy göstermesi olacak ki, gözümüzü davetlilerin stillerinden alamadık. Senin için en beğendiklerimizden genç aktris Eda Özerkan'ın makyajını inceledik.

Doğal makyaj

Makyaj.com olarakdoğal ışıltının tutkunuyuz. Güzellik trendlerini, doğal güzelliğimizi küçük dokunuşlarla renklendirmek için kullanmayı bir hayli seviyoruz. Eda'nın makyajında da en beğendiğimiz nokta doğallığın ön planda olması oldu.

Pürüzsüz bir ten

En güzel makyajlar için ihtiyacın olan tek şey kusursuz bir ten. Hafif formda likit bir fondöten bu konuda ihtiyacın olan tek şey. Büyük temiz bir fırça yardımıyla fondötenini uygula. Rengin eşit dağılması için boynunu da atlama.

Etkileyici bakışlar

Siyah bir göz kalemi ve bir iki kat hacim verici maskarayla Eda'nınetkileyici bakışlarından esinlenmek son derece kolay.

Sağlıklı ışıltı

Doğal bir ışıltı için, aydınlatıcını göz altlarına, dudak üstüne ve çenene uygula.

Elegan dudaklar

Kırmızı rujlar yaz kış makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi. Dudaklarımızda güneş ışığını yansıtırken, trendlerin de gerisinde kalmayacağız.

Artık hazırız! Teşekkürler, Eda!

 

 

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.