Altın savaşları: Sara Sampaio VS Shanina ShaikYaz bitti diye altın rengi ışıltılardan vazgeçecek değiliz! Altın tonları ile soğuk günlerde de parıldayabilirsin. Bunun en büyük örneğini geçtiğimiz haftalarda Sara Sampaio ve Shanina Shaik verdi. Kırmızı halı töreninde giydikleri altın ve bronz tonlardaki elbiseleri ile ilgi odağı olan ünlüler, bizlere yazın sıcak havasını adeta hissettirdiler. Gelin iki güzel ünlünün stiline yakından bakalım.

Sara Sampaio

Ünlü model, esmer teni, doğal kaşları ve kendine has stili ile her zaman ilgi odağı olmayı iyi beceriyor. 1970'leri anımsatan elbisesi ile göz kamaştıran Sara, vintage görünümü modern makyajı ile buluşturdu. Koyu tonlardaki dumanlı göz makyajı ile 2015 yılının makyaj trendini yakalayan ünlü model, elmacık kemiklerine bronz ışıltılı allık tercih etti. Derin V yaka elbisesini neredeyse sıfır aksesuarla tamamlayan Sara, sadece gümüş rengi yüzük kullandı.

Shanina Shaik

Sarı tonlarında altın rengi diz altı elbisesi ile nefes kesen Shanina elbisesini siyah bilekten bağlı ayakkabısı ile tamamladı. Açık kullandığı saçlarını, kulak arkasında kullanmayı tercih eden ünlü model, makyajında da bronz ışıltılarla parlıyor. Sen de altın ışıltılarını cildine taşımak istiyorsan, Shanina gibi parlak farını gözlerinin hem altına hem de üstüne sürebilirsin. Shanina kırmızı halıda, cesur kirpikleri ile göz makyajını adeta 'konuşturdu'

Karar senin

İki esmer güzel Sara ve Shanina karşı karşıya! İkisi de derin V yaka elbiseleri ile kusursuz fiziklerini ön plana çıkarıyor. Biz karar verirken çok zorlandık, senin favorin hangisi? Oylarını bekliyoruz.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Bronze Eternel Mat Powder 03 Pudra

Maybelline New York Color Show Mono Göz Farı 34 Lustrou

L'Oréal Paris True Match

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Bronze Eternel Mat Powder 03 Pudra

Maybelline New York Color Show Mono Göz Farı 34 Lustrou

L'Oréal Paris True Match