Amal Clooney: Bir 'dandy'i etkilemek için 7 nedeni var!Amal Clooney, güzel, başarılı, iyi bir iş ve aile hayatı var. Daha ne olabilir? Londra'da yaşayan Lübnan asıllı Amal, avukat, aktivist ve yazar. Yakışıklılığı ve başarıları ile hepimizin hayallerini süsleyen George Clooney ile evli olmasından söz etmiyoruz bile. İşte Amal'in George'u da etkileyen birbirinden farklı 7 özelliği!

Esmer güzel Amal mercek altında!

1. 1978 doğumlu Lübnan asıllı Amal 37 yaşında başarılı bir avukat.

2. Akıcı bir biçimde İngilizce Fransızca ve Arapça konuşuyor.

3. Oxford mezunu. 2000 yılında ise NYU'da hukuk okudu.

4. Suriye'deki çalışmalarda Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan'ın yasal danışmanlığını yaptı.

5. Bir dönem Julia Gillard, Avustralya eski başbakanı ve Ashton Kuthcer gibi takipçileri olan bir Twitter hesabı vardı. Ancak hesabı şu anda aktif değil.

6. Bahreyn Kralı ve Wikileaks'in kurucularından Julian Assange'ın yasal olarak hukuk danışmanlığını yapıyor. Ayrıca birçok Birleşmiş Milletlerler soruşturması ve uluslararası suç kanunları üzerinde çalışmalara katıldı.

7. Körfez'deki polis güçlerinin eğitiminde de bulundu. "Your Barrister Boyfriend" isimli blog tarafından Londra'nın en ateşli hukukçusu seçildi.

Güzellik notları:

Makyaj.com olarak bu başarılı hukukçunun güzellik stillerini gözden kaçırmak olmaz. İş ve aşk hayatındaki başarıları bir yana Amal stilleri ile de takipçilerine yön veriyor. Koyu saçlarını genellikle iri dalgalarla şekillendiren güzel nude tonlardaki ten makyajlarının da takipçilerinden. Çekici yüz hatlarını belirginleştirmek içinse çoğu zaman kontur uygulamasına yöneliyor.

Amal'dan öğrenecek çok şey var!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Effet Faux Cils Shocking 01 Eyeliner

Lancome Miracle Cushion Fondöten

Lancôme Bronze Eternel Mat Powder 03 Pudra

Lancôme Shine Lover 160 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Effet Faux Cils Shocking 01 Eyeliner

Lancome Miracle Cushion Fondöten

Lancôme Bronze Eternel Mat Powder 03 Pudra

Lancôme Shine Lover 160 Ruj