Angelina Jolie: Hiç olmadığı kadar eleganAngelina Jolie yönetmenliğini yaptığı son film 'Unbroken'ın tanıtımında merceklerimize takıldı. Sydney ve Los Angeles'tan sonra, Londra'da karşılaştığımız yıldız hiç olmadığı kadar klasik stili ile şaşkınlığa uğramamıza neden oldu.

Kesin olan şu ki, aktris en asi tarafını 'Mr. and Mrs. Smith' filmi ile geri de bıraktı. Kırmızı halıda ise 90'ların sonundan bu yana hala cüretkar ve sansasyonel stilleri ile görüntüleniyordu.

Artık Brad Pitt'in güzeller güzeli eşinin hayatında stil bakımından yeni bir dönem başlıyor.

Oyunculuktan yönetmenliğe, Angelina Jolie'nin stilindeki değişim

Jolie'nin ikinci filmi henüz Türkiye'de vizyona girmese de, İngiltere'de geçtiğimiz hafta tanıtımı yapıldı. Gala için Angelina, dövmelerini saklayan beyaz ve elegan bir elbise tercih etti. Elbise Angelina'nın hem kırmızı halıda hem kırmızı halı dışında sıklıkla tercih ettiği tasarımcılardan Ralph & Russo imzalıydı.

Angelina Jolie'nin artık cürektar kıyafetler yerine daha klasik parçalar tercih ettiğini söyleyebiliriz. Ensede düşük topuzlar ise Angelina'nın stilinin olmazsa olmaz parçalarından birine dönüştü.

Bize kalırsa, güzel yıldız daha profesyonel bir görünüm yakalamak için yönetmenlik kariyerinin başlamasının ardından stilinde radikal değişikliklere yöneldi. Tıpkı Birleşmiş Devletler'in her davetinde tercih ettiği 'first lady' etkisi yaratan resmi kıyafetleri gibi...

Makyajında ise, doğal göz makyajları ve yumuşak tonlar yerini çarpıcı buğulu göz makyajlarına bıraktı. Dolgun dudaklarını ise yıldız hala nude tonlarla renklendiriyor.

Oscarlı yıldızın gardrobunun daha klasik elbiselerle değişmeye başlamasını Brad Pitt'le olan evliliğinin ardından olgunlaşmasına bağlayanlar da oldu. Nedeni bilinmez ama senelerdir femme fatale stili ile kendine hayran bırakan yıldızı bundan sonra çok daha klasik stiller ve ağır göz makyajları ile göreceğiz gibi görünüyor.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Riche Quad Göz Farı E5

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Riche Quad Göz Farı E5