Anime görünüm: 3 adımda Zooey Deschanel makyajı"500 days of Summer " filmiyle ününe ün katan, New Girl dizisindeki ultra şeker karakteriyle kalplerimizi fetheden boncuk gözlü aktris Zooey Deschanel'e imrenmemek elde değil! Güzelliği ve sempatikliğiyle insanda kendisiyle kanka olma isteği uyandıran oyuncunun anime görünümüne bayılıyoruz. Sen de bizim gibi düşünüyorsan, seni aşağıya davet ediyoruz.

Sıra sende

Dünyalar tatlısı Zooey'nin hafif makyajını günlük stilin haline getirebilirsin.

Birinci adım:

Teninde Zooey gibi beyaz ve pürüzsüz bir etki yaratmak için, bir primerle makyajına başla. Fondöteni alnına, burnuna, yanaklarına ve çenene olmak üzere 5 nokta halinde uygulayarak orta boy bir fırçayla eşit şekilde dağıt. Pembe bir allığı yanaklarına sürerek ten makyajını noktala.

İkinci adım:

Zooey'nin anime gözleri için, kirpiklerine ağırlık vermen yeterli olacak. Ancak öncelikle şampanya rengi gibi hafif renkte bir far sürerek bakışlarına aydınlık katmalısın. Bu sayede daha aydınlık bakışlara sahip olacaksın ve gözlerin daha büyük görünecek. Şampanya farın ardından sütlü kahve tonlarında bir farı, üst ve alt kirpik diplerine uygulayarak anime görünümünü pekiştir. Kirpik diplerinin iç kısımlarına beyaz göz kalemi uygulaman da, önemli bir adım. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve hem alt hem üst kirpiklerine, iki kat siyah maskara uygula.

Üçüncü adım:

Dudaklarına yavru ağzı tonlarında bir ruj sür. Bu makyajını her güne uygun ofis stilinle bütünleştirebilirsin. Hem sempatik hem güzel olmak bu kadar kolay!

 

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.