Anne Hathaway: Gözlüklerin ardında süt beyaz bir tenGözlükler kimimizin hayatına küçükken girdi. Bu çağlarda pek de sevilmeyen, kabul gör-meyen bir aksesuardı. Kim inanırdı bir gün gözlük takmak için can atacağımıza! Üstelik kemik çerçeveli retro gözlükler, verdiği hem zeki hem çekici havayla artık Hollywood yıldız-larının da tercihi. Günlük kullanımda harikalar yaratan bu stil öğesini, tatlı bir makyaj pak-lar dedik ve rehberimizle imdadına yetiştik.

Şimdi bir sütlü kahve eşliğinde rehberimize kulak kesilebilirsin!

 

SIRA SENDE

Anne Hathaway'in bebeksi porselen teni, bu tarz gözlüklerle çok iyi bir bütün oluşturuyor. Sadelik, bu stilin olmazsa olmazı. Tenine temel bakımını düzenli yap ki her daim sağlıklı ve pürüzsüz görünsün.

 

Birinci adım:

BB Kremle pürüzsüz görünümünü pekiştir. L'Oréal Skin Perfection BB Krem iyi bir alternatif.

 

İkinci adım:

Temiz bir sünger ile BB Krem'ini dağıt ve daha doğal bir görünüm yakala.

 

Üçüncü adım:

Kirpiklerde ve kaşlarda da sadelik stilini korumak cildin ile güzel bir uyum yaratacaktır. Kaşının rengine uygun bir kaş kalemi ile kaşlarındaki boşlukları doldurman yeterli. Yalnız bu işlemi yaparken abartıya kaçmamaya çok özen göstermelisin. Yoksa kaş-ların sert bir kontrast oluşturur ve istediğimiz doğal görüntüden uzaklaşırsın. İşin sırrı hafif dokunuşlarda saklı.

 

Dördüncü adım:

Hacimli kirpikler her makyajın olmazsa olmazı. Kirpiklerine iki kat L'Oréal Paris Million Lashes Carbon siyah maskara uygulayabilirsin.

 

Beşinci adım:

Dilersen az miktarda olmak koşuluyla alt kirpik diplerine koyu kahve göz kalemi uygulayabilirsin. L'Oréal Paris Kontour Kohl bu işlem için iyi bir seçim.

 

Altıncı adım:

Son olarak dudaklarında 'nude' bir rengi tercih et. Color Riche Serisinden 254 Kiss & Blush'ı deneyebilirsin.

 

Editörün önerisi:

Öncesinde bir diş fırçası ile dudaklarını yumuşak dokunuşlarla fırçalamak, peeling etkisi yaratarak dudaklarını pürüzsüzleştirir.

 

Makyajın hazır, gözlük seçimini ise sana bıraktık!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Dream Pure Bb Bb Krem Light

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Dream Pure Bb Bb Krem Light