Anneler günü özel: Ünlü anneler ve kızlarıÜnlü yıldızlar özel hayatlarını gözler önünde yaşamayı sevmedikleri için çocuklarını basından saklamaya çalışsalar da çocukları büyüdüklerinde en az onlar kadar ünlü oluyorlar. Hatta bazıları onların izinden gidip oyuncu veya şarkıcı olmaya karar veriyorlar. Biz de bu ünlü yıldızları ve kızlarını araştırdık. Bakalım bu ünlüler kimlermiş?

Julianne Moore ve kızı Liv Freundlich

Başarılı oyuncu, L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Julianne Moore'un kızı Liv, annesine oldukça benziyor! Porselen gibi beyaz teni, kızıl saçları ve yeşil gözleri ile sanki annesinin bir kopyası gibi! Henüz annesinin kariyerini takip edip etmeyeceği net olmasa da, Liv şimdiden birkaç filmde minik roller üstlendi. Babasının yönettiği The Rebound ve Trust the Man filmlerinde rol aldı.

Cindy Crawford ve kızı Kaia Gerber

Bu sene 50 yaşına basan, ünlü süper model Cindy Crawford'un kızı Kaia Gerber, şimdiden annesinin ayak izlerini takip ediyor! Vogue dergisinin kapağında yer alması, ünlü modacı Alexander Wang'in kampanyasının yüzü olmasıyla beraber moda kariyerinde yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Goldie Hawn ve kızı Kate Hudson

Onlar, kırmızı halı davetlerine, çeşitli etkinliklere ve özel gecelere beraber katılan ünlü anne kızlardan biri! Birbirlerinin en yakın arkadaşları olduklarını her daim dile getiren iki ünlü anne-kız, sarı saçları, mavi gözleri ve beyaz tenleriyle oldukça benziyorlar. Kate Hudson, annesi gibi ünlü bir oyuncu olmasını onun kariyerinden etkilenmesine bağlıyor.

Susan Sarandon ve kızı Eva Amurri

İşte annesinin izinden giden bir ünlü daha! Efsanevi oyuncu ve L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Susan Sarandon'un kızı Eva çeşitli dizilerde ve filmlerde rol alarak annesinin izinden gideceğini kanıtladı.

Melanie Griffith ve kızı Dakota Johnson

Altın Küre Ödüllü, 58 yaşındaki aktris Melanie Griffith, Grinin Elli Tonu filmiyle yıldızı parlayan, kızı Dakota Johnson'un başarısından oldukça memnun! Katıldıkları davetlerde birbirleriyle şakalaşmalarıyla çok konuşulan ünlü anne-kız, çıkık elmacık kemikleri ve bembeyaz tenleriyle de çok benziyorlar.

Reese Witherspoon ve kızı Ava Phillippe

Henüz 16 yaşındaki Ava'nın yüz hatları, annesi Reese Witherspoon'un bir kopyası gibi! Şu an lise öğrencisi olan Ava'nın annesi gibi oyuncu olması ise merak konusu!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.