Arabada da makyaj yapılır: Adım adım pratik makyaj1

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Eğer göz kalemi adımını riskli bulup, atlamak istiyorsan, en azından maskara uygulayıp, gözlerinin daha canlı görünmesini sağlayabilirsin.

HEMEN AL

2

LOréal Paris True Match Allık 120 Rose

Yanaklarını renklendirip, yüzüne canlılık katmak için, allığını fırça yardımıyla elmacık kemiklerine uygulayabilirsin.

HEMEN AL

3

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

Cildin yorgun mu görünüyor? Tüm yüzüne uygulayacağın CC krem, cilt tonun dengeleyip, yorgun görünümü ortadan kaldırır ve cildin anında canlanır!

HEMEN AL

4

LOréal Paris Infaillible Eyeliner 301 Night Day

Siyah bir göz kalemini üst kirpik diplerine ve alt kirpik diplerine uygula. Eğer taşırırsan telaşlanma, parmak uçlarınla biraz dağıtıp dumanlı göz makyajına dönüştürebilirsin.

HEMEN AL

5

Infaillible Parlatıcı 506 RedInfaillible

Dudaklarını ön plana çıkaran bir makyaj istiyorsan, kırmızı veya koyu tonlarda rujları uygulamaktan korkma! Kolay uygulanması açısından, fırçalı rujlar senin için ideal!

HEMEN AL

Günümüz koşuşturması içinde, kendimize vakit ayırmaya ne yazık ki zamanımız yok. Ama biz kadınlar bu zorlu durumu da aşıp, güzelliğimizi ortaya çıkarmak için ufak da olsa zaman yaratabiliyoruz. Bu ufak zamanlardan biri de, arabada makyaj yapmak. Giyinip evden çıktığında, iş veya alışveriş sonrasında son dakikada çıkan buluşmalardan önce arabada ayıracağın 5 dakikayla güne muhteşem bir başlangıç yapabilir ya da herkesin gözlerini üzerinde toplayabilirsin. Tek yapman gereken araban park halindeyken 5 dakikanı ayırmak!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.