Ashley Benson: 3 adımda dumanlı göz makyajını elde et5. sezonuyla hala ekranlarda olan "Pretty Little Liars" dizisinden tanıdığımız Ashley Benson, 15 Temmuz'da New York'daki Big Apple'da görüntüleniyor. İddialı makyajını masum görünümüyle kombinlemiş olan genç ve güzel yıldız, ilham kaynağımız oluyor. Sen de bu iddialı makyajı denemek istersen, adımlarımızı izleyebilirsin!

Sıra sende

Dumanlı göz makyajına yeni bir yorum için ipuçlarımız aşağıda!

Birinci Adım:

Ashley Benson gibi dumanlı bir göz makyajını dengelerken, tenini sade tutmaya özen göster. Bunun için makyaj bazı ve BB krem kullanmak yeterli olacaktır. Makyaj bazını ellerinle dağıttıktan sonra, BB kremi fırçayla tenine yedir. Elmacık kemiklerine pembe bir allığı, küçük bir fırça yardımıyla uygulayarak ten makyajını tamamla.

İkinci adım:

Bu dumanlı görünüm için, kahverengi tonlarında bir far paleti seç ve en açık tonu baz olarak uygula. Daha sonra koyu kahve tonundaki farı, bir fırça yardımıyla göz kapaklarına sür ve fırçayla kedi gözü şekli ver. Siyah göz kalemini alt ve üst kirpik diplerine uygulayıp parmaklarınla hafifçe dağıt. İki kat maskarayla göz makyajını noktala.

Üçüncü adım:

Dumanlı göz makyajının yoğunluğunu dengelemek için, açık pembe tonlarında bir ruj seçerek dudaklarına uygula.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches