Aşkın ritmini yakaladılar: Yeni filmleriyle Zac Efron ve Emily RatajkowskiHigh School Musical ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Zac Efron, geçtiğimiz günlerde, başrolünü oynadığı yeni filmi ''Aşkın Ritmi''nin, California'da düzenlenen gala gecesine katıldı. Başrolde ona eşlik eden İngiliz model Emily Ratajkowski ile oldukça uyumlu görünüyorlardı ve herkes aralarında bir aşk mı doğduğunu konuşuyordu. Ancak oyuncular ilerleyen günlerde bir açıklama yaparak bu dedikoduları yalanladılar.

Aşkın Ritmi (We Are Your Friends)

Filmin konusuna gelecek olursak; 23 yaşındaki DJ Cole Carter ve arkadaşlarının (Zac Efron)en büyük amaçları elektronik müzik piyasasına isimlerini kalıcı olarak yazdırmaktır. Karizmatik DJ James ile tanışmasıyla ve James'in kız arkadaşına (Emily Ratajkowski) âşık olmasıyla, Cole zor bir kararın eşiğinde kalır. Bizce oldukça etkili bir filme benziyor, ne dersin?

Güzelliğiyle büyüledi: Emily Ratajkowski

Gala gecesine mercan-pembe tonlarında, buğday ten rengi ve düzgün fiziğiyle kusursuz bir uyum y uzun elbisesiyle katıldı. Göğüs dekolteli ve derin yırtmaçlı elbisesi Emily'nin üzerinde harika görünüyordu.

Saçları için, hafif deniz dalgalı bir model tercih eden Emily'nin elbise ile uyumlu nude makyajı ise bizden tam not aldı!

Sen de Emily'nin makyajını kolaylıkla oluşturabilirsin:

-Cilt rengine uygun BB kremini uyguladıktan sonra, cilt kusurlarını kapatmak gene ten rengine uygun tondaki kapatıcıyı uygula.

-Gözaltlarına, elmacık kemiklerine ve dudak kıvrımlarına aydınlatıcı uygula.

-Emily gibi bronze bir görünüm için, bronzerını elmacık kemiklerine, alın tepeciklerine ve çene üzerine uygula.

-Dudaklarını nude tonda bir rujla renklendir.

-Göz kapaklarına açık kahve tonlarında bir far uygulayıp, siyah göz kalemini kirpik diplerine sür. Son olarak da bolca maskara uygula.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT

Yves Saint Laurent Kapatıcı

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT

Yves Saint Laurent Kapatıcı

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra