Ayaklar flex, güzellik point: Sporcu melek Lily AldridgeSeni sporcu! Duyduk ki bu yaz için uzun zamandır pilates derslerini aksatmıyormuşsun. Spor salonun ikinci evin olmuşa benziyor. Spora makyaj yapmayı bir hayli itici bulsan da, sönük kalma korkusuyla için rahat etmiyorsa, imdadına meleğimiz Lily Aldridge yetişiyor.

Ten

Spor için kesinlikle ten makyajı yapmamanı öneriyoruz. Ter ve makyaj, gözeneklerinin tıkanmasına ve takiben cilt kusurlarına yol açabilir. Bu konuda BB Kremlerden yardım alabilir, cildini nemlendirirken, hafif bir kapama sağlayabilirsin.

Dudaklar

Biraz, suya dayanıklı bir ruj (nude tonlarda) veya dudak nemlendiricisi kimseyi öldürmez, değil mi? Bu, lip glossunu sürmeden adım dahi atamayan bizler için harika bir çözüm olacak.

Saçlar

Yoga veya pilates gibi, seni fazla terletmeyecek antrenmanlar için saçını açık bırakmanda hiçbir sakınca yok. Plaj dalgalarını deneyerek, doğal güzelliğini vurgulayabilirsin. Daha ağır antrenmanlar için, yüksek bir atkuyruğu veya örgü en ideal saç stilleri arasında.

İpucu:

Antrenman sonrası derhal yüzünü yıkamayı unutma. Cilt kusurları veya kızarıklık, yüzümüzde istediğimiz en son şey.

İyi antrenmanlar güzellik!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.