Babalar Günü özel: Ünlü babalar ve kızlarıBabalar Günü geldi, peki hediyeler hazır mı? Eğer hazır değilse üzülme, çünkü baban için, onu sevdiğini söylemen ve kocaman sarılman bile ona yeter! Fedakar, desteğini her zaman hissettiren babaların, özellikle kızlarıyla olan ilişkileri çok özeldir. Babalar ve kızları arasındaki bu sevgi, ünlüler dünyasında da aynı! Birçok ünlü baba ve kendileri gibi ünlü olan kızları arasında asla kopmayan bir bağ var. Bakalım bu babalar ve kızları kimler?

-Anil Kapoor ve Sonam Kapoor

En ünlü Hintli aktörlerden Anil Kapoor'un L'Oréal Paris güzellik elçilerinden olan kızı Sonam Kapoor dışında bir kızı ve bir oğlu daha var. Artık en az babası kadar ünlenen Sonam, dünya çapında tanınan bir aktris olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.

-Jon Voight ve Angelina Jolie

Angelina Jolie'nin babasının da, kendisi gibi oyuncu olduğunu biliyor muydun? Bir dönemin Amerikan filmlerine damgasını vurmuş, Oscar ödülü sahibi, Amerikalı aktör Jon Voight ve ünlü aktris Angelina Jolie'nin baba-kız ilişkisi biraz farklı olanlardan. Angelina ve babasının arasında dönem dönem dargınlıklar olsa da, bir yolunu bulup küslüklerine son veriyorlar.

-Arnold Schwarzenegger ve Katherine Schwarzenegger

Terminatör,Cehennem Melekleri gibi gişe rekorları kıran filmlere imza atan ünlü aktör Arnold Schwarzenegger, yazar olan kızı Katherine ile her zaman gurur duyduğunu ifade ediyor. Şimdilerde 67 yaşında olan ünlü aktörün, Katherine'den başka bir kızı ve iki oğlu daha var. Bu ünlü baba ve kızının aralarından su sızmıyor!

-Donald Trump ve Ivanka Trump

Amerika'nın en önemli iş adamlarından Donald Trump, ileride çocuklarını işlerinin başına geçirmek istediği için, kızı Ivanka ve iki oğlunu kuruluşun çeşitli alanlarında görevlendiriyor. Her zaman güzel görünen Ivanka Trump ise, başarılı bir iş kadını olduğu gibi iki çocuk annesi bir anne.

-Don Johnson ve Dakota Johnson

Bu senenin en çok gişe alan filmlerinden ''Grinin Elli Tonu'' filminin başrolü Dakota Johnson'ın, kendisi gibi oyuncu olan bir babası var. 80'lerin ünlü Miami Vice dizisinin yıldızı Don Johnson, kızıyla gurur duyuyor olmalı!

-Steven Tyler ve Liv Tyler

Ünlü aktris Liv Tyler oyunculuğa ilk adımı babasının klibinde attı. Efsanevi hard rock grubu Aerosmith'in solisti Steven Tyler, kızı Liv'e ''Crazy'' parçasının klibinde rol vermeseydi, belki de hiçbir zaman tanınmayacaktı!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.