Bade İşcil: 3 adımda pırıltılı makyajına sahip olKuzey Güney'in Banu'su, güzel oyuncu, yeni anne Bade İşcil, kendine hafif makyajı çok yakıştırıyor. Ten ve saç rengiyle çok uyumlu olan ışıltılı makyajını, sen de kendine uyarlamak ister misin?

Sıra sende

Bade'nin hafif ve aydınlık makyajını elde etmek çok kolay!

Birinci adım:

Teninde Bade gibi pürüzsüz bir etki yaratmak için, bir makyaj bazıyla işe başla. Baz sonrasında fondöteni alnına, burnuna, yanaklarına ve çenene olmak üzere 5 nokta halinde kondur ve büyük bir fırça yardımıyla fondöteni eşit şekilde dağıt. Elmacık kemiklerine açık pembe tonlarında bir allık uygulayarak ten makyajını tamamla.

İkinci adım:

Bade'nin ışıldayan gözlerine sahip olmak için, öncelikle göz kapaklarına primer uygula. Bu sayede farın tenindeki kalıcılığı artacaktır. Daha sonra beyaz bir farı, kaş kemiklerine doğru hafifçe dağıtarak, fırça yardımıyla uygula. Kahverengi bir göz kalemini alt ve üst kirpik diplerinin iç kısımlarına sür. Kalemi üst kirpik diplerinin dış kısımlarına da uygulamayı ihmal etme. Son olarak iki kat maskara uygulayarak göz makyajını noktala.

Üçüncü adım:

Dudaklarına nude tonlarda bir pembe ruj sür. Artık Bade gibi göz kamaştırmaya hazırsın!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Giorgio Armani Maestro Fondöten

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Giorgio Armani Maestro Fondöten