Bafta 2015: Julianne Moore'dan Léa Seydoux'a en iyi stillerİngiliz sinemasının Oscar ödülü olarak kabul edilen BAFTA (İngiliz Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi Ödülleri) dün gece sahiplerini buldu. Yıldız yağmuru olan gece de güzellik stillerine tanık olmak için biz de en önde yerimizi aldık.

Siyah, beyaz, kırmızı... Kırmızı halının kült renkleri, 2015 BAFTA Ödülleri'nin sahiplerini bulduğu gecede de bizlerdeydi. 8 Şubat 2015 gecesi, Londra'da, the Royal Opera House'da 68.cisi gerçekleşen davet, birbirinden iddialı güzellik stillerine de ev sahipliği yaptı.

Stillere yakın mercek

Gecenin sonunda en iyi kadın oyuncu ödülü ile evine dönen L'Oreal Paris'in güzellik elçisi Julianne Moore, kırmızı elbisesi ile feminen bir duruş tercih ediyor. Tom Ford imzalı elbise, uzun ve dar silüetini harika bir biçimde ön plana çıkarıyor. Nude tonlardaki makyajı ise iddialı bir elbise için çok doğru bir seçim olmuş!

Beyaz rengi tercih eden Amy Adams'ın uzun ve dar elbisesi hatlarını harika bir biçimde ortaya çıkarmış. Dumanlı göz makyajı ise Amy'nin odak noktasının gözleri olmasını sağlamış!

Rosamund Pike ise tamamen siyah bir stili tercih edenlerden. Açıkta kalan omuzlarıyla ön plana çıkan omuz dekoltesi, Pike'ın elegan ve feminen bir stil yakalamasını sağlamış.

Mor mu? Belki bizim bu rengi tercih etmeye cesaretimiz yok ama güzel Reese Witherspoon'ın kesinlikle var. Seksi sarışın aktrist, gece de göz kamaştırıcı görünüyor!

Sarışın yıldız Léa Seydoux, sarı tonlarını tercih ettiği elbisesini retro saç ve makyaj stili ile tamamlamış. Bize Taylor Swift'i anımsattığını söyleyebiliriz. Sarı elbisesini kombinlediği klasik kırmızı maniküre ise tek kelimeyle hayran kaldık!

Gri floral desenli bir elbise tercih eden Jenna Coleman'ın stilinin odak noktası kuşkusuz elbisenin geometrik kesimli dekoltesi. Laura Haddock'un peri masallarına ilham olacak güzellikteki stili ise tülün prenses görünümü için ihtiyacımız olan tek şey olduğunu kanıtladığı aşikar.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

False Lash Wings Maskara

Super Liner Silkissime 602 Brown Temptation

Color Riche Quad Göz Farı E5

L'Oréal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 301 Rouge

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

False Lash Wings Maskara

Super Liner Silkissime 602 Brown Temptation

Color Riche Quad Göz Farı E5

L'Oréal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 301 Rouge