BAFTA Ödülleri: Kırmızı halının en şıklarıOscar ödüllerinin habercilerinden Britanya Film Akademisi Ödülleri, BAFTA, Londra'da düzenlenen bir törenle gerçekleşti. Bu sene Oscar ödülünü alacağına kesin gözüyle bakılan Leonardo DiCaprio, Diriliş filmindeki rolüyle BAFTA Ödül Töreni'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı. Ünlü aktörün filmi, En İyi Yönetmen, En İyi Film, En İyi Ses, En İyi Görüntü dallarında da ödül aldı.

Gecenin en dikkat çeken ismi Leonardo DiCaprio olsa da, geceye katılan ünlü oyuncuların şıklık yarışı da gözlerden kaçmadı. Peki gecenin en şık ünlüsü kim oldu?

Kırmızı halıya kırmızı tercihi

Bir kırmızı halı davetinde kırmızı elbiseleri görmememiz imkânsızdı! Grinin Elli Tonu'nun başrolü Dakota Johnson, ince askılı, fırfır detaylı, Dior imzalı elbisesi ile çok şık görünüyordu. Kırmızı elbisesini, tabii ki kırmızı rujuyla tamamlayan ünlü aktris, saçlarını ise düz stilde kullandı.

Game of Thrones dizisinin Khaleesi'si Emilia Clarke da kırmızı rengi seçerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Victoria Beckham imzalı, balık formdaki, derin dekolteli elbisesi ve sade makyajıyla canlı bir görünüm elde etti.

Beyazın asaleti

Katıldığı her davette asil duruşu ve şık görünümleriyle bizlere ilham olan ünlü aktris Julianne Moore, beyazlar içerisinde, kuğu gibi görünüyordu. Porselen gibi görünen teniyle harika bir uyum içinde olan, Giorgio Armani imzalı elbisesi, sırt kısmından yere kadar uzanan siyah kurdele detaylıydı. Makyajına fuşya renkte bir ruj kullanarak farklılık katan Julianne Moore, aksesuar olarak da zümrüt yeşili küpeleri tercih etti.

Aykırı siyah

Gecenin en şık isimleri listesinde adı en üst sıralarda yer alan, aktris Cate Blanchett, Alexander McQueen imzalı, siyah tüy ve işleme detaylı elbisesi ile unutulmayacak bir görünüme imza attı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet