Bailey Noble: Bu kız da kim?Eğer True Blood dizisinin izleyicisiysen, Bailey'i zaten tanıyorsundur. Biz final sezonunda Adilyn'e neler olacağını oldukça merak ediyoruz.

Diziyi bir kenara bırakalım! Yıldızın aynı zamanda kırmızı halıda tercih ettiği moda ve makyaj stillerinin de yakın takipçisiyiz.

Ve karşınızda Bailey Noble

Beyaz perdenin yeni yüzü Bailey 23 yaşında. Pennsylvania'da doğdu, DeSales Üniversitesi'ne bir sene devam ettikten sonra, aktris olma hayallerini takip etmek için Los Angeles'a taşındı. Şimdi nereye geldiğini bir bak!

Bailey, True Blood'ın dışında, 90210, Secret Diary of an American Cheerleader ve hatta Glee'de rol aldı.

Bailey'nin makyaj stili

Başarıları bir yana, genç aktristin en sevdiğimiz özelliği ise varla yok arası ten makyajlarını tercih etmesi. Tek ihtiyacı olan birkaç kat siyah maskara ve pembe tonlarında bir ruj. Bailey'nin kırmızı halıya çıkması için birkaç makyaj dokunuşu yeterli. Bailey'nin göz makyajından esinlenmen içinFalse Lash Butterfly Wings Mascara sana fazlasıyla yardımcı olacak. Maskara kirpik köklerine anında hacim kazandırırken, kirpiklerinin dışa doğru uzamasını sağlayacak. Daha iri görünen gözler için, başka bir ürüne ihtiyacımız yok.

Bu kızın havalı stilleri sana yol gösterecek, gözünü ondan ayırma!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Ruj caresse-102 mauve cherie

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Ruj caresse-102 mauve cherie