Beklenen oldu: Selena Gomez ve Justin Bieber barıştı!Ünlüler camiasının en genç ve konuşulan çiftleri arasında yer alan Selena Gomez e Justin Bieber 2014 yılında kesin olarak ayrıldıklarını açıklamışlardı. Ayrılık sonrasında zor günler geçiren ünlü şarkıcı Selena Gomez, Justin'in başka kızlarla Instagram'a koyduğu fotoğraflardan sonra kendini zor toparlamıştı. Gelin bakalım ünlü çiftin 4 yıllık fırtınalı ilişkileri nasıl bittiğini tekrar hatırlayalım.

Selena Gomez ve Justin Bieber

2014 yılının Ekim ayında ayrılan ünlü çift, birbirine tekrar bir şans vermek adına Beverly Hills'te yemek yediler. Hayranlarını oldukça heyecanladıran bu gece, birçok kaynağa göre Selena için adeta hayal kırıklığıydı. Gece boyunca kendinden bahseden Justin Bieber gelecek planları arasında kaybolmuş gibiydi. Bu geceden sonra ayrıldıklarına bir kez daha inanan Selena Gomez, en yakın arkadaşı Taylor Swift'in doğumgününde oldukça duygusal anlar yaşadı. Hıçkırıklara boğulan Selena Gomez, hiçkimsenin onu anlamadığını ve çok zor günler geçirdiğini söylerek partiden erkenden ayrıldı.

Ayrılık sonrası aşk itirafları

Ayrılık sonrasında bir radyo programına konuşan Selena Gomez, Justin Bieber'a hala saygı ve aşk duyduğunu ve bu duygularını şarkılarına aktardığını söyledi. Selena'nın bu hamlesininden sonra saçlarını boyatan Justin ise oldukça dikkat çekti. İlişkileri sırasında Selena'nın sürekli saçlarını boyatmasını istediği Justin, ayrılık sonrası saçlarını sarıya boyatarak eski sevgilisine romantik bir mesaj gönderdi.

Vee mutlu son

1 yıllık ayrılığın ardından Selena Gomez ve Justin Bieber kaldıkları otelin restoranında birlikte kameralara yakandılar. Hem de ne yakalanma! Justin Bieber, Selena'ya serenad yaparken çekilen video, ikilinin hayranlarını oldukça mutlu etti.

Bakalım, ünlü çift elele davetlere ne zaman katılmaya başlayacaklar? Onların sempaitk kırmızı halı görüntülerini çok özledik.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Hypnôse Volume-à-porter

URBAN DECAY NAKED SMOKY FAR PALETİ

Giorgio Armani Maestro Fusion Makeup 04 30 ml

Yves Saint Laurent Kiss & Blush 01 Fuchsia Desinvolte

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Hypnôse Volume-à-porter

URBAN DECAY NAKED SMOKY FAR PALETİ

Giorgio Armani Maestro Fusion Makeup 04 30 ml

Yves Saint Laurent Kiss & Blush 01 Fuchsia Desinvolte