Belçim Bilgin'den, Melisa Sözen'e: Cannes Film Festivali'ndeki Türk aktristlerCannes Film Festivali yaklaşıyor. Senenin en havalı etkinliğinden, kırmızı halı stillerini mercek altına almak için nefeslerimizi tuttuk bile. Geçen sene bizi gururlandıran Kış Uykusu filmi sayesinde heyecanımız ikiye katlandı.

Fransa'nın güneyinde, güneşin, deniz kokusuyla birleştiği akdeniz coğrafyasında, en şık, en güzel, en popüler ve en başarılı aktristleri kırmızı halı üzerinde görmek için sabırsızlanıyoruz! Peki şimdiye kadar hangi Türkleri Cannes Film Festivali'nde gördük, kimlerin stilleri bize ilham oldu? İşte O aktristler...

Cansu Dere

L'Oréal Paris'in Güzellik Elçisi genç yıldız son iki yıldır Cannes Film Festivali'nde en zarif stilleri ile gözler önünde! 2013 senesinde onu zarif atkuyruğu, dumanlı göz makyajı ve nude tonlarda payet detaylı şık elbisesi ile görüntüledik. Bu seneki kırmızı halı stili nasıl olacak dersin? Biz çikolata kahve saçlarını koyu bir göz makyajı ile kombinleyeceğine bahse girebiliriz!

Melisa Sözen

Geçen sene, Kış Uykusu filminin güzel oyuncusu, balerin topuzu, dumanlı gözleri ve nude tonlardaki makyajı ile kırmızı halıdaydı. Onun sade güzellik stili mezuniyet gecen için sana ilham olsun!

Demet Akbağ

Bordo dantel elbisesi ile uyumlu aynı renkteki süet stilettoları, zarifçe toplanmış hafif dağınık topuzu, doğal tonlarda tamamlanmış makyajı ile Demet Akbağ 2014 Cannes Film Festivali'nde son derece elegan görünüyordu.

Belçim Bilgin

Belçim Bilgin'in festivale katılımı için bir hayli geriye döndük ve kendimizi 2005 senesinde bulduk. O sene için bile bir hayli trendy bir stille yakaladığımız Belçin, toprak tonlarındaki makyajını açık bıraktığı dağınık dalgalı saçları ile kombinledi. Bize Blake Lively'i anımsatan stilini on sene sonra bugün bile rahatlıkla uygulayabiliriz!

L'Oréal Paris'in sponsor olduğu Cannes Film Festivali'nde bizi neler bekleyecek dersin? Beklemede kal!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.