Bella Hadid vs. Rosie Huntington-Whiteley: Kırmızılı kadınların savaşı

Cannes Film Festivali'nin kırmızı halısında, L'Oréal Paris güzellik elçilerinin arasında iki güzel kadın, iki model, biri kumral, biri ise sarışın ve her ikisi de kırmızıları içinde! Kırmızı halıda kırmızı bir elbise tercih etmek için biraz cesur olmak gerekir! Anlaşılan Bella Hadid ve Rosie Huntington-Whiteley oldukça cesurlar. İki ünlü model de kırmızı halıda kırmızı elbiseleri ile boy gösterdiler. Sence hangi model daha şık görünüyor? Karar vermeden önce görünümlerinin detaylarına bakmaya ne dersin?

Bella Hadid

Cannes kırmızı halısındaki ikinci boy gösterişi olan Bella Hadid, geçen seferkinden daha iddialı bir elbise tercih ederek göz kamaştırdı! İnce askılı, derin yırtmaçlı, Alexandre Vauthier imzalı saten elbisesi güzel modele çok yakışmıştı. Bu kıyafetini, topuz saçları ve yeşil gözlerini belirginleştiren makyajıyla tamamladı.

Rosie Huntington-Whiteley

Acaba Alexander Vauthier bunu bilerek mi yaptı diye sormuyor değiliz! Rosie Huntington'ın elbisesinin tasarımı da Alexander Vauthier'e ait. Tülden fırfırlarla süslenmiş, kırmızı elbisesinin sırt dekoltesi de oldukça derindi. Rosie bu görünümünü ışıltılı mücevherleri ve topuklu sandaletleri ile tamamladı. Makyajında ise elbisesiyle uyumlu olarak kırmızı ruju tercih etti.

Karar aşaması

Her iki güzel modelin elbiselerini biz çok beğendik ve kararsız kaldık! Eğer sen seçim yaptıysan, yukarıdaki oylamamıza katılıp bize bildirmeye ne dersin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L'Oréal Paris Color Rıche 364 16 Place Ven

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L'Oréal Paris Color Rıche 364 16 Place Ven