Beren Saat: Modern Prenses stiline zoomBeren Saat, reklam filmleriyle hayatımıza girip başarılı oyunculuğu, tartışılmaz güzelliği ve sempatikliğiyle, yerini kalıcılaştırdı. Özellikle stili ve Bihter rolü, pek çok kadını oldukça etkiledi. Biz de stilinden ilham aldık ve senin için Beren'i yazdık.

Sıra sende

Az makyaj bolca doğal güzellik, hangimiz bunu başarmak istemeyiz ki! Haydi başlayalım...

Birinci adım

Prenseslerin güzelliğinin kökeni, zarafetleridir aslında. Beren de bunu biliyor ve makyajında nude tonları tercih ediyor. Sen de bunun için ilk olarak, tenine kalıcı ve yumuşak dokulu bir fondöten uygula. Transparan pudrayla devam et ve ardından şeftali rengi bir allığı yanaklarına uygula.

İkinci adım

Açık pembe, bej ve yavru ağzı tonlarında far ve siyah kalem ile desteklenmiş bu makyaj için, öncelikle göz kapaklarına az miktarda kapatıcı uygula. Sonrasında bej bir far sür ve açık pembeyi dış uç kısımlardan başlayıp gölgelendirerek göz kapaklarına fırça yardımıyla uygula. Kaş kemiğinin altındaki boşluğu da ihmal etmemeye özen göster. Koyu Kahve bir maskarayla göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım

Dudaklarda ten rengi, açık pembe tonlarında bir ruju tercih etmeni tavsiye ederiz. Ruj öncesi transparan pudrayı ihmal etme ki rujun çok daha kalıcı olsun.

Bu nude görünümlü zarif makyajı, dalgalı fön ve klasik siyah elbise ile kullanıp elegan da görünebilirsin, ya da değişiklik sevenlerdensen, daha asi bir görünümle makyajını bütünleyip, iki stili başarılı bir şekilde harmanlayabilirsin. Gündelik makyaj için de harika bir stil!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Affinitone 24H Fondöten 030 Sand

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Affinitone 24H Fondöten 030 Sand