Beyazın masumiyeti: Toni Garnn vs. Candice Swanepoel

Beyazın masumiyeti sadece düğünlerde mi olur? Bizde kocaman bir HAYIR. Beyazın masumiyet ve şıklığını taşımak için illa düğün geceni beklemek zorunda değilsin. Davetlerde, özel gecelerde de beyaz giyebilirsin. Beyaz, bütün renklerden farklı bir enerji ve ışığa sahiptir. Sadelik ve doğallığın rengi beyazı ünlüler de davetlerde sık sık giyiyorlar. Gözümüze çarpan iki güzeli bugün senin için karşılaştırdık. iki ünlü model, Torni Garnn ve Candice Swanepoel davetlerde beyazın asilliğini en güzel taşıyanlardan. Sen bu asil rengi en çok kime yakıştırdın?

Candice Swanepoel

26 yaşındaki Güney Afrika'lı model, beyaz dantel elbisesinin içinde adeta nefes kesiyor. Göğüs ve bacak dekoltesi elbisesini sadece saç modeli ile kombinlenmiş. Parlak saçlarını arkadan sade ve küçük bir topuz yaptıran ünlü model, makyajını da saçı gibi sade tutmuş. Sen de özel bir gecede beyaz elbise giymeyi planlıyorsan, saçını ve makyajını olabildiğince doğal tutmanı tavsiye ediyoruz. Gözlerine cat eye makyajı yapan Candice, dudaklarına ise nude ruj uygulamış.

Toni Grann

23 yaşındaki Almanya'lı ünlü model Toni Grann, katıldığı bir davette beyaz, dantel, uzun elbisesi ile dikkatleri çekti. Masumiyetin rengi beyazı, oldukça sade kombinleyen Toni, elbisesinde dekolte kullanmamış. Saçlarında dağınık topuz modelini tercih eden Almanya'lı model, her zaman olduğu gibi sadeliği ile çekici olmayı başardı. Makyajında sadece fondöten ve rimeli tercih eden Toni, anlaşılan o ki beyaz elbiseyi taşımayı çok iyi biliyor.

Juri sensin: İki ünlü modelin beyaz elbisesine biz bayıldık! Senin favorin hangisi?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Eyeliner Master Precise Siyah

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06

Lancome Miracle Cushion Fondöten

Urban Decay Moondust Eyeshadow Space Cowboy

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Eyeliner Master Precise Siyah

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06

Lancome Miracle Cushion Fondöten

Urban Decay Moondust Eyeshadow Space Cowboy